13-osobowa rodzina Clarke jest już w Tajlandii. To nie koniec ich dalekich podróży

13-osobowa rodzina Clarke jest już w Tajlandii
Źródło: Dzień Dobry TVN
Clarkowie na 12 godzin przed wielką podróżą
Clarkowie na 12 godzin przed wielką podróżą
Clarkowie odkrywają uroki życia w Tajlandii
Clarkowie odkrywają uroki życia w Tajlandii
Rodzina Clarke, bohaterowie serii reportaży "Pełna chata", jest już w Tajlandii. Kamery Dzień Dobry TVN towarzyszyły gromadce Dominiki i Vincenta w ostatnich chwilach spędzonych w Polsce, gdy musieli spakować walizki jedenaściorga dzieci. Jak zorganizować przeprowadzkę na drugi koniec świata tak dużej i wesołej rodziny?

Rodzina Clarke - przeprowadzka do Tajlandii

Dominika i Vince Clarke to rodzice jedenaściorga dzieci, którzy układali sobie życie na Podkarpaciu. Niedawno polsko-brytyjskie małżeństwo podjęło zaskakującą decyzję o przeprowadzce na drugi koniec świata - do Tajlandii. Daleka podróż wymaga odpowiedniej logistyki oraz spakowania kilkunastu walizek, zwłaszcza, że najmłodsze z pociech, czworaczki, mają niewiele ponad rok.

- Przede mną nieprzespana noc. Zostało jeszcze mnóstwo rzeczy do ogarnięcia i spakowania. [...] Biorę kilka ozdób choinkowych, które zrobiła dla nas pewna pani, tak na wszelki wypadek, gdybyśmy nie wrócili - opowiadała Dominika Clarke.

Dojechanie na lotnisko nie obyło się bez nerwów - 13-osobową gromadkę zaskoczyły korki, więc na samolot Clarkowie dotarli niemal na ostatnią chwilę. Na szczęście udało im się zdążyć na zaplanowany lot.

Jak rodzinie Clarke żyje się w Tajlandii?

Rodzina Clarke jest już w Tajlandii od tygodnia, gdzie poznaje egzotyczną okolicę. Polsko-brytyjska para połączyła się z Dzień Dobry TVN, by zdradzić pierwsze wrażenia z rajskiej wyspy. Jak przyznała Dominika, tajska rzeczywistość zaskoczyła ich upalną pogodą, piękną przyrodą i życzliwością ludzi.

- Czujemy, że to jest bardzo fajne miejsce dla nas, ale wszystko będzie zależeć od spraw formalnych jak wizy, które trzeba będzie przedłużyć - mówiła mama gromadki dzieci.

To nie koniec wypraw wielodzietnej rodziny. Jak zdradziła Dominika, w planach jest zwiedzanie Sri Lanki, Bangkoku oraz Bali.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Reporter: A. Reczek-Bogacka, M. Zieliński

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes