Pokazała, co kryło się we wnętrzu popularnej zabawki. Dzieci bawiły się nią codziennie

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Edziecko.pl/TikTok
Zabawki do kąpieli

Mama dwójki dzieci ostrzegła rodziców przez kupowaniem niektórych zabawek do kąpieli. Gdy kobieta rozcięła wnętrze jednej z nich, zobaczyła, że w środku rozwinęła się pleśń. Internauci również byli w szoku, ponieważ większość z nich choć raz miała styczność z tym rodzajem zabawek.

Mama ostrzega rodziców na TikToku

TikTok to miejsce łączące ze sobą użytkowników z całego świata. Konto na tej platformie posiada wielu młodych rodziców, którzy chętnie dzielą się tam doświadczeniem i wskazówkami dotyczącymi wychowywania dzieci. Jedną z takich osób jest Diana z Nashville.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Amerykanka ma 26 tysięcy obserwujących, a na swoim kanale pokazuje m.in. chwile spędzone ze swoimi pociechami. Na jednym z nagrań kobieta postanowiła podzielić się bardzo ważnym odkryciem dotyczącym bezpieczeństwa maluchów. Ostrzegła rodziców przed kupowaniem niektórych zabawek do kąpieli. 

Jej dziecko bawiło się niebezpieczną zabawką

Diana dostrzegła, że zabawka, którą bawią się jej dzieci podczas kąpieli w wannie, ma delikatnie zielony kolor, choć był to model żółtej kaczki. Zaciekawiona swoim odkryciem postawiła rozciąć ją na pół. To, co zobaczyła, mrozi krew w żyłach. Okazało się, że w środku rozwinęła się pleśń, a jej maluchy bawiły się nią praktycznie co wieczór. 

- Dosłownie wyrzucę te wszystkie gumowe kaczki i już nigdy ich nie kupię! To jest takie obrzydliwe. Jest dosłownie wypełniona pleśnią - grzmiała na nagraniu opublikowanym za pośrednictwem TikToka.

Teraz mama dwójki dzieci ostrzega rodziców przed popełnieniem tego samego błędu. Film szybko stał się hitem w sieci. Polubiło go ponad 1,2 miliona użytkowników. Nagranie skłoniło internautów do dyskusji w komentarzach. - Pamiętam, jak jako dziecko wciskałem i wylewałem wodę i widziałem, jak wychodzi czarna rzecz, która zdecydowanie była pleśnią - napisał jeden z nich.

- Piłem z nich, kiedy byłem dzieckiem, nie mogę - dodał zaskoczony obserwator. - Robią gumowe kaczki i gumowe zabawki do kąpieli, które nie mają w sobie dziur - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Edziecko.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Jacqui Elliot-Williams/TikTok/Itsbabygirld

Pozostałe wiadomości