Miał włosy jak syrena. Teraz wygląda jak dostojny książę. "Niesamowita metamorfoza"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/Edziecko.pl
Fryzjer, Włosy

Chłopiec, który trafił do popularnego wśród obserwatorów na Instagramie syryjskiego salonu fryzjerskiego, mógł pochwalić się naprawdę wyjątkowymi włosami. Były bardzo gęste i sięgały za pas. W sieci pojawił się film, na którym pokazano metamorfozę jego wizerunku. Teraz prezentuje się zupełnie inaczej. Zmiana zaskoczyła internautów.

Dziecięca metamorfoza fryzury

Coraz częściej rodzice przestają zwracać uwagę na stereotypy dotyczące fryzur dla dziewczynek i chłopców. Teraz dobiera się ją w zależności od tego, w czym pociecha czuje się dobrze. Nikogo nie zaskakuje więc fakt, że do fryzjera przychodzą chłopcy, których włosy mogą sięgać nawet za pas.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Przykładem takiej sytuacji jest nagranie, które bije rekordy popularności na Instagramie. Widzimy na nim chłopca mogącego się pochwalić długimi, gęstymi włosami. Dziecko zostaje poddane metamorfozie fryzury, co zupełnie zmienia jego wygląd. - Żegnamy długie włosy - czytamy w opisie postu.

Internauci skomentowali zmianę

Niektóre osoby, które zobaczyły film w sieci, zasugerowały, że przed metamorfozą wyglądał jak syrena. Teraz piękne loki do pasa zastąpiło krótkie klasyczne uczesanie.

- "Mam nadzieję, że przekazaliście jego włosy na szczytny cel", "To dziecko jest pięknie niezależnie czy ma długie, czy krótkie włosy", "Niesamowita metamorfoza", "Wygląda dobrze w dwóch wersjach", "Jak dla mnie popełnia ogromny błąd" - podsumowali obserwatorzy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Jonathan Macagba/TikTok/Mansor_monzer

Pozostałe wiadomości