Parenting

4-latka ma za sobą liczne operacje, a jej ciało porywają blizny. Rodzice, aby wesprzeć córkę, zdecydowali się na niezwykły gest

Parenting

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
Fakt.pl
Dziewczynka w szpitalu

Everly Backe ma jedynie 4 lata i zmaga się z niezwykle rzadką wadą serca. Dziewczynka ma za sobą liczne operacje, a jej cało pokrywają blizny. Co gorsza, w przyszłości czekają ją kolejne zabiegi. Rodzice dziewczynki, aby okazać jej wsparcie, zdecydowali się na wykonanie niezwykłych tatuaży.

4-latka ma poważną wadę serca

4-letnia Everly Backe z Crystal Lake w stanie Illinois (USA) przyszła na świat w bardzo rzadką wadą serca. Pierwszą operację przeszła trzy dni po narodzinach. Przez kolejne cztery lata lekarze operowali ją aż ośmiokrotnie. W ocenie lekarzy na tym się jednak nie skończy i dziewczynka będzie potrzebowała kolejnych zabiegów.

Ojciec Everly, Matt, wyznał w rozmowie z mediami, że jego córka zadaje wiele pytań na temat swoich operacji i blizn, które ma na ciele. Największa z nich - nazywana przez rodzinę dziewczynki "zamkiem błyskawicznym" lub "odznaką odwagi" - znajduje się na jej klatce piersiowej.

Niezwykłe tatuaże rodziców

Poważne problemy ze zdrowiem Everly sprawiły, że tata dziewczynki zaczął się zastanawiać, jak wesprzeć córkę i sprawić, że poczuje się ona bardziej komfortowo. Ostatecznie mężczyzna zdecydował, że wytatuuje sobie na klatce piersiowej replikę blizny, która szpeci ciało dziewczynki. - Czasami siła pojawia się w świadomości, że nie jesteś sam. Jeśli moja córka mogła przez to przejść, mając zalewie trzy dni, jestem pewien, że moje 37-letnie ciało może przez to przejść teraz - powiedział w rozmowie z dziennikarzami NBC Chicago Matt Backe, ojciec Everly.

Dziewczyna zapytana, dlaczego tata ją kopiuje, odpowiedziała: "Ponieważ chciał być wyjątkowy jak ja".

Chore dzieci

Operacja serca w łonie matki
Operacja serca w łonie matkiDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Postawa mężczyzny zainspirowała jego żonę Lauren. Kobieta wytatuowała sobie na przedramieniu linie EKG, które pokazują tętno. Obok nich pojawiły się inicjały Everly i Jacka, starszego brata dziewczynki. 10-letni chłopiec już zapowiedział rodzicom, że gdy tylko skończy 18 lat zrobić sobie taki sam tatuaż.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: Fakt.pl

Źródło zdjęcia głównego: HRAUN/Getty Images

Pozostałe wiadomości