Dziewczynka wiła się z bólu i płakała z powodu świądu skóry. Pies znalazł rozwiązanie problemu

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
TikTok
Uczulenie na smog? To możliwe
Uczulenie na smog? To możliweDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Wyszkolony pies uratował z opresji 8-letnie dziecko. Dziewczynka nie była w stanie wytrzymać bólu, który powodowało uczulenie. Odkrycie, co było przyczyną alergii, przyprawia o dreszcze. Firma zajmująca się insektami opublikowała, co znajdowało się pod materacem dziecka.

Reakcje alergiczne u dziecka

W łóżku dziecka znaleziono pluskwy. Można by zapytać - jak można nie zauważyć ich w takim miejscu jak łóżko? Otóż insekty te, jak się okazało, bywają wyjątkowo podstępne.

8-latka skarżyła się często, że swędzi ją skóra. Wskazywała na silny ból, niejednokrotnie przypłacając go płaczem i bezsilnością rodziców. Mama dziewczynki przez długi czas zachodziła w głowę, dlaczego tak się dzieje. W końcu kobieta zdecydowała się na zatrudnienie firmy, która specjalizuje się w walce z insektami.

- Dostaliśmy zgłoszenie od samotnej matki, że dziecko skarży się, że coś ją swędzi. Pojechaliśmy na miejsce sprawdzić, jaka była przyczyna - opowiadał Jarosław Ryms nazywany "Pogromcą Szkodników".

Pies znalazł insekty w łóżku dziecka

Pracownicy firmy udali się do mieszkania ze specjalnie wyszkolonym psem. Czworonożny inspektor, szybko znalazł przyczynę bólu u dziecka. Bibi w rogach łóżka zlokalizował pluskwy. Internauci zostawili pod udostępnionym filmem sporo komentarzy.

- Ja po 7 latach w branży nigdy psa nie potrzebowałem... Ale pomysł spoko - napisała jedna osoba.

- Pluskwy zostawiają po sobie ślad, odchody czarne kropki. Łatwo je zlokalizować, wystarczy w środku nocy zapalić światło - dodała kolejna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF/Getty Images

Pozostałe wiadomości