Dziecko

Dostała od matki lalkę z horroru. Internauci: "Okropny pomysł". A jak zareagowała dziewczynka?

Dziecko

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TikTok, edziecko.pl
Lalka z horroru

Świat dziecięcej wyobraźni jest pełen kolorów, radości i beztroski, dlatego wręczając maluchom zabawki, dbamy o to, aby podarunki były estetyczne i swoim zewnętrznym pięknem wyzwalały jedynie pozytywne emocje. Pewna młoda mama postanowiła jednak iść na przekór modzie i sprezentowała córce lalkę, która bez przeszkód mogłaby odgrywać główną rolę w horrorze. Reakcja dziewczynki zaskoczyła internautów.

Kilkulatka dostała lalkę z horroru. Matka nagrała moment wręczenia zabawki

Pewna młoda mama o imieniu Bruna prowadzi na TikToku profil o nazwie @brufava, za pośrednictwem którego prezentuje, jak wygląda jej codzienne życie z dwuletnią córką Natalie. Kobieta aranżuje wiele nietypowych sytuacji, aby na nagraniach uchwycić naturalne zachowanie małej dziewczynki. Tym razem wręczyła dziecku kontrowersyjną zabawkę.

- Zrobiłam niespodziankę mojej córce i dałam jej przerażającą lalkę, by zobaczyć jej reakcję - wyznała tiktokerka.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Zabawka, o której wspomniała Bruna, rzeczywiście mogłaby wzbogacić scenerię niejednego horroru i wzbudzić w widzach duży strach. Kukiełka nie miała oczu. Jej sina twarz była pokryta żyłami, a ciało osłonięte brudną, potarganą sukienką. Lalka z pewnością nie przypominała tych, którymi zazwyczaj bawią się małe dziewczynki. Mimo tego dwuletnia Natalie nie miała oporów, by zająć się nią jak noworodkiem.

Córka tiktokerki bez odrobiny przerażenia przyjęła prezent i z czułością zaopiekowała się zabawką. Pocałowała lalkę w czoło i powiedziała: "Kocham cię". Z nagrania opublikowanego w sieci wynika, że nie opuszczała przerażającej kukiełki na krok - czytała jej książki, karmiła, nosiła na rękach i zasypiała tuż obok niej.

Przerażające zabawki dla dziecka - opinie internautów

Użytkownicy TikToka z dużym entuzjazmem przyjęli reakcję 2-letniej Natalie na upiorną zabawkę. Zauważyli, że to dorośli nadają przedmiotom etykiety i dzielą je na ładne, mniej estetyczne lub przerażające. Maluchy natomiast nie zwracają na takie detale uwagi.

- Dzieci nie oceniają. Są jeszcze takie niewinne.

- Przepiękna dziewczynka, z jeszcze piękniejszym sercem. (...) Jest taka słodka i opiekuńcza. Fakt, że wcale się nie boi, jest bardzo słodki.

- Ta lalka otrzymała tyle miłości, że być może klątwa zostanie zdjęta - komentowali pod nagraniem.

Niektórzy jednak ocenili prezent od młodej mamy jako nieodpowiedni. - Okropny pomysł. (...) To zbyt przerażające dla tak małej dziewczynki - uznali.

@brufava

I wasn’t prepared for this

Fairy Dust - Abaco Music Library

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TikTok, edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Inge Blessas/EyeEm/Getty Images, TikTok

Pozostałe wiadomości