Parenting

Dziecko ma dodatkowy wir włosów. Matka uczciła to w nietypowy sposób

Parenting

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
edziecko.pl
kobieta z małym dzieckiem

Dodatkowy wir włosów to niewielka anomalia, która pojawia się u dzieci. Pewna mama postanowiła wykorzystać ten wyjątkowy wzór utworzony na głowie jej dziecka. Odtworzyła go jako tatuaż na swojej twarzy. Zobacz, jak wygląda.

Wir włosów - co to jest?

Dodatkowy wir włosów, choć brzmi tajemniczo, nie jest niczym niezwykłym i często pojawia się u dzieci. Ta niewielka anomalia to nic innego, jak dodatkowy kosmyk (może być ich też kilka). Najczęściej tworzy się na skórze w okolicy ciemieniowej, obok prawidłowego wiru włosów w tym miejscu. Nie jest to jednak reguła. U niektórych maluchów pojawia się np. nad czołem.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Taki dodatkowy wir włosów u swojej pociechy zaobserwowała pewna młoda mama. Niezwykły wzór stał się dla niej inspiracją do opracowania tatuażu.

Wir włosów - tatuaż

Kobieta, która chętnie korzysta z TikToka, podzieliła się swoim odkryciem z użytkownikami platformy. W zamieszczonym tam nagraniu powiedziała, że sfotografowała ten niezwykły wzór i odtworzyła go z pomocą specjalnego programu. Na tej podstawie tatuator zrobił projekt i odtworzył go na twarzy młodej mamy. Wyznała ona w nagraniu, że tatuaż ma dla niej wyjątkowe znaczenie.

Filmik kobiety obejrzało ponad 1,5 miliona osób, równie wiele zostawiło komentarz pod postem. "Doskonały tatuaż dla mamy. Moja często wspomina właśnie takie drobiazg z mojego dzieciństwa. Wygląda słodko!", "Moim zdaniem to bardzo kreatywne", "Mam 51 lat, też mam dodatkowy wir włosów i dotąd nie pomyślałem, że może wyglądać, jak znak pik" - czytamy pod nagraniem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Terry Vine/Getty Images

Pozostałe wiadomości