Nie żyje dubler Chrisa Pratta z "Jurassic World". "Jestem zdruzgotany"

Nie żyje dubler Chrisa Pratta z "Jurassic World". "Jestem zdruzgotany"
Źródło: Dzień Dobry TVN
30 lat po śmierci Kurta Cobaina
30 lat po śmierci Kurta Cobaina
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Tony McFarr, który pracował jako kaskader na planie hollywoodzkich produkcji, zmarł w wieku 47 lat. Był dublerem m.in. Chrisa Pratta w "Strażnikach Galaktyki 2" i "Jurassic World". - Nigdy nie zapomnę jego wytrzymałości - podkreślił w pożegnalnym wpisie amerykański aktor.

Tony McFarr nie żyje. Był dublerem Chrisa Pratta

Tony McFarr zmarł 13 maja w swoim domu w Orlando. Smutną wieść przekazała jego matka Donna, która w rozmowie z portalem TMZ przyznała, że syn był "aktywny i zdrowy", a jego śmierć "nieoczekiwana i szokująca". Okoliczności zgonu nie są na razie znane.

Chris Pratt w poruszający sposób pożegnał się z kaskaderem. - Jestem zdruzgotany wiadomością o stracie mojego przyjaciela i byłego dublera. Zrobiliśmy razem kilka filmów. Graliśmy w golfa, piliśmy whisky, paliliśmy cygara i spędzaliśmy na planie niezliczone godziny. Nigdy nie zapomnę jego wytrzymałości - napisał w mediach społecznościowych amerykański aktor.

- Pamiętam, że kiedyś otrzymał paskudny strzał w głowę (w "Strażnikach Galaktyki 2"), co skończyło się kilkoma szwami [...]. Mimo to od razu wrócił do pracy gotowy do działania. Był absolutnym ogierem. Zawsze był dżentelmenem i profesjonalistą - wspominał autor postu i podkreślił, że będzie go brakować.

Dubler po raz pierwszy zastąpił Chrisa Pratta na planie "Jurassic World" w 2015 roku. Następnie wyręczył go w niebezpiecznych scenach w "Pasażerach", "Jurassic World: Upadłe Królestwo" i "Strażnikach Galaktyki 2".

Tony McFarr - życiorys

Tony McFarr urodził się 12 października 1976 roku jako Antonio Gerard McFarr. Był dublerem, kaskaderem, ale i aktorem. W 2011 roku zadebiutował w serialu "Kości". Następnie mogliśmy go podziwiać w takich produkcjach jak m.in. "Transformers 3", "Tożsamość szpiega", "Homeland", "Ewolucja planety małp", seria "Igrzyska śmierci: Kosogłos", "Szybcy i wściekli 7" czy "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów".

W ostatnich latach Tony McFarr odłożył aktorstwo na dalszy plan i zajął się prowadzeniem kilku restauracji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: Radio ZET/TMZ

Źródło zdjęcia głównego: Said Fauzul/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz