"The Last of Us" - zapowiedź 4. odcinka. Czy Joel zdoła ochronić Ellie? Zobacz zwiastun

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
HBO
Postapokaliptyczny widok

Kolejny odcinek głośnego serialu "The Last of Us" za nami. Mieliśmy okazję poznać historię niesamowitej miłości, teraz przed Joelem i Ellie długa droga. Sprawdź, co się wydarzy w 4. odcinku i zobacz zapowiedź. 

"The Last of Us" - co się wydarzy w 4. odcinku?

Za nami duże wprowadzenie do historii Billa i jego relacji z Frankiem. Osoby, które miały okazję zagrać w grę, która jest pierwowzorem serialu, mogły go spotkać w rozgrywce. W serialu jego historia, podobnie jak Tess, została rozbudowana. Bill i Joel mają wspólną przeszłość i nasz nowy bohater "wisi" mu przysługę. Mamy okazję poznać głównego bohatera z nieco innej strony, a przy tym zobaczyć, że w rzeczywistości jednak zależy mu na Ellie. Co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

W zapowiedzi widzimy Ellie z Joelem podróżujących samochodem. Trailer rozpoczyna się od sceny, w której Ellie ma najprawdopodobniej pierwszy kontakt z kawą, której zapach nie przypada jej do gustu. Dziewczynka próbuje rozczytywać mapę i nawigować swojego opiekuna, o co wywiązuje się sprzeczka. Na swojej drodze spotykają mężczyznę, który prosi o pomoc, jednak główny bohater nie zamierza ryzykować.

"The Last of Us" - zapowiedź 4. odcinka

Obejrzyj zapowiedź czwartego odcinka serialu "The Last of Us":

"The Last of Us" - gdzie oglądać 4. odcinek?

Wszystkie dostępne już odcinki serialu "The Last of Us" można oglądać na platformie HBO Max. Czwarty odcinek będzie można oglądać na platformie w nocy z 5 na 6 lutego lub na antenie HBO w poniedziałek, 6 lutego o godzinie 20:10. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: HBO

Źródło zdjęcia głównego: gremlin/Getty Images

Pozostałe wiadomości