Porzuciła dziecko w hotelu, by w spokoju pić. 5-latka błąkała się po kurorcie przez kilka dni

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy można zaginąć bez śladu?
Czy można zaginąć bez śladu?
Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Bezpieczny dom dla dzieci
Bezpieczny dom dla dzieci
Hiszpańska policja przekazała mediom, iż 45-letnia Irlandka porzuciła własne dziecko w popularnym kurorcie. Przedszkolak spędzał czas sam nad hotelowym basenem przez kilka dni, a w tym czasie jego matka piła alkohol. Kobieta została zatrzymana przez lokalną policję.

Porzuciła dziecko w hotelu

Mogłoby się zdawać, że opieka nad własnym dzieckiem jest kwestią oczywistą, zwłaszcza podczas wyjazdu zagranicznego. Hiszpańska policja poinformowała jednak o aresztowaniu 45-letniej matki, którą oskarżono o porzucenie dziecka w resorcie na Majorce.

Irlandka miała pozostawić 5-latkę bez opieki na terenie kurortu, a sama wybrała się do hotelowego baru. Już pierwszego dnia ich pobytu 45-latka oddała się nałogowi, podczas gdy dziecko błąkało się po obiekcie bez opieki. Gdy obsługa odmówiła Irlandce kolejnego piwa, ta zdecydowała się pójść do pobliskiego marketu. Sytuacja powtórzyła się kolejnego dnia i to właśnie wtedy losem 5-latki zainteresowali się rodzice innego dziecka, z którym porzucona dziewczynka zaczęła się bawić nad basenem.

Interweniowali obcy ludzie

Turyści zadbali o to, by dziecko było najedzone i nasmarowane kremem przeciwsłonecznym. Ostatecznie podjęli również decyzję o poinformowaniu służb o całym zdarzeniu. Hiszpańska policja, gdy przybyła do hotelu, zastała 45-letnią Irlandkę w stanie kompletnego upojenia. Służby wezwały na wyspę ojca porzuconej dziewczynki, który przyleciał na Majorkę po swoje dziecko. Kobieta została zatrzymana pod zarzutem porzucenia dziecka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: www.ofeminin.pl

Źródło zdjęcia głównego: Andrey_Chuzhinov/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości