Przekaż 1,5% na fundację TVN w 2023 roku

Aktualizacja:
Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Fundacja TVN
Fundacja TVN pomaga od wielu lat
Fundacja TVN pomaga od wielu lat Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Od tego roku osoby rozliczające PIT mogą przekazać 1,5% na Organizacje Pożytku Publicznego. Ty też możesz pomóc i przeznaczyć część swoich podatków na podopiecznych Fundacji TVN. Podziel się tym, co i tak oddajesz i wesprzyj projekt "Zdrowie w głowie". Na czym polega?

Jak przekazać 1,5% na Fundację TVN w 2023 roku?

Już dziś możesz przekazać 1,5% podatku, by wesprzeć Fundację TVN. Jak to zrobić? W zeznaniu podatkowym PIT‑28, PIT‑36, PIT‑36L, PIT‑37, PIT‑38 lub PIT‑39 w rubryce "numer KRS" wpisz: 00000 14124

PIT można wypełnić online przez usługę Twój e-PIT lub tradycyjnie z pomocą programu do wypełniania PIT. Można dokonać tego, i zarazem wesprzeć Fundację TVN, również pod tym adresem.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Fundacji TVN. 

Na co Fundacja TVN przeznaczy Twoje 1,5%? Projekt "Zdrowie w głowie"

W ubiegłym roku całkowity dochód z 1% podatku przeznaczyliśmy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Budowa właśnie dobiega końca. Pierwsi pacjenci skorzystają z pomocy psychiatrycznej w 2024 roku. Fundacja zbiera środki na kontynuację pomocy polskiej psychiatrii. Fundacja realizując projekt #zdrowiewgłowie tworzy gabinety psychiatryczno-psychologiczne w szpitalach na terenie całej Polski. Będą to miejsca w placówkach dla dzieci i dla dorosłych przeznaczone do spotkań psychologów, terapeutów i lekarzy psychiatrów z pacjentami i ich rodzinami.

Rozliczając podatek, możemy pomagać. Każdego roku z Waszą pomocą Fundacja TVN może wspierać najbardziej potrzebujących.

Fundacja TVN - 1,5%
Fundacja TVN - 1,5%

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Fundacja TVN

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF / Getty Images

Pozostałe wiadomości