9-letni piłkarz nie żyje. Chłopiec niespodziewanie upadł podczas treningu

Źródło: Dzień Dobry TVN
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Podczas treningu młodych piłkarzy doszło do tragedii. Jeden z zawodników niespodziewanie upadł na murawę. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się go uratować. Chłopiec miał tylko 9 lat. Co było przyczyną śmierci dziecka?

9-latek zmarł podczas treningu

O śmierci 9-letniego chłopca poinformował dziennik "Heraldo". Gazeta podała, że podczas treningu hiszpańskiego klub Noblejas dziecko nagle upadło na murawę. Ani oddech, ani bicie serca nie były wyczuwalne. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził, że malec ma zawał.

Młody zawodnik trafił do szpitala. Niestety, mimo wysiłków medyków, nie udało się go uratować.

Młodzi piłkarze oddali hołd zmarłemu koledze

Po tej tragedii władze klubu, w którym grał chłopiec, odwołały wszystkie zajęcie. Młodzi piłkarze wrócą do zajęć po zakończeniu zimowych wakacji. Na boisku - aby oddać hołd chłopcu - ułożono z trawy specjalny napis.   Członkowie Miejskiej Szkoły Piłkarskiej razem z Klubem Sportowym Noblejas wydali oświadczenia, w którym złożyli kondolencje rodzinie chłopca, a także wyrazili swój żal z powodu tragedii, do jakiej doszło na boisku. Trener tragicznie zmarłego 9-latka napisał w mediach społecznościowych: "Z żalem informuję, że zmarł mój młodszy kolega, piłkarz CD Noblejas, Marokańczyk Walid Bouabidi Rafi. Był wojownikiem, odważnym bohaterem wśród zawodników ligi dziecięcej. Niech odpocznie w pokoju. Składam wyrazy współczucia rodzinie".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: polstanews.com

Źródło zdjęcia głównego: matimix/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości