Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Kanapowe ćwiczenia dla leniuszków
Trening kettlebell lifting
Ewa Swoboda zdobyła srebrny medal w biegu na 60 m podczas lekkoatletycznych halowych mistrzostw świata w Glasgow. Polka ukończyła finał z czasem 7.00 s. - Z jednej strony jestem mega zadowolona. Z drugiej jest niedosyt - przyznała sprinterka.

Glasgow 2024. Ewa Swoboda wicemistrzynią świata w biegu na 60 metrów

W Glasgow Ewa Swoboda ukończyła bieg na 60 metrów z czasem 7.00 s i wywalczyła srebro. Przegrała jedynie o 0,02 s z Julien Alfred z Saint Lucia. Natomiast brąz zdobyła Włoszka Zaynab Dosso - 7,05.

Jak przypomniał eurosport.tvn24.pl, to pierwszy medal Polki w halowych mistrzostwach świata. Dwa lata wcześniej w Belgradzie sportsmenka zajęła czwarte miejsce. To również premierowy krążek Biało-Czerwonych w Glasgow.

Ewa Swoboda jest też trzykrotną medalistką halowych mistrzostw Europy. Na swoim koncie ma złoto, srebro i brąz.

Ewa Swoboda o zdobyciu srebrnego medalu na mistrzostwach świata

To wielki sukces Polki. Jednak sportsmenka liczyła na złoto.

- Z jednej strony jestem mega zadowolona. Z drugiej jest niedosyt. Po półfinale spodziewałam się naprawdę dobrego biegania. Niestety zabrakło trochę prądu. To jednak był już mój trzeci dziś bieg. Super, że we wszystkich kręciłam się wokół życiówki - skomentowała Ewa Swoboda, cytowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Nasi rodacy z zapartym tchem śledzili bieg polskiej lekkoatletki, o czym świadczą komentarze w mediach społecznościowych. "Gratuluję pani Ewo, oglądałam pełna w nerwach. Cudowna wicemistrzyni", "Polska duma narodowa", "Nasza petarda! Cudownie", "Nie płacz Ewka... za kilka miesięcy będziesz mistrzynią olimpijską" - czytamy pod postem utytułowanej sprinterki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.