Horoskop tygodniowy na 22-28 kwietnia. Dla dwóch znaków gwiazdy szykują romans i poprawę finansów

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 22-28 kwietnia 2024
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 22-28 kwietnia 2024. W ciągu najbliższych dni Słońce pieczołowicie przemierza znak Byka. Księżyc na nocnym niebie do 24. kwietnia rośnie. Nadal będziemy odczuwać połączone wpływy Jowisza i Urana, a wielu spośród przedstawicieli zodiaku po tej koniunkcji ciężko i wolno dochodzi do siebie.

Horoskop tygodniowy na 22-28 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku

Jowisz i Uran to dwie, ogromne planety, które działając wspólnie i w porozumieni w ostatnim dekanacie znaku Byka będą nam nadal dyktować warunki i tworzyć aurę na cały tydzień. Spodziewajmy się, że kwestie finansowe, giełdowe oraz wszelkiej maści płatności staną się tematem przewodnim w mediach.

Będziemy mieli również do czynienia z Pełnią Księżyca w znaku Skorpiona, która uściśli się w nocy z wtorku na środę o godz. 1:41. Nadmiar emocji i ogromna pasja będzie przepełniać nie tylko znaki wodne (Raki, Skorpiony, Ryby), ale udzieli się również pozostałym członkom zodiaku.

Tajemnice, sekrety, spiski, ale również gorące romanse będą teraz bardzo pociągające nawet dla spokojnych Byków czy szukających równowagi Wag. Dodatkowo na niebie uruchomi się Merkury, który najpierw wykona koniunkcję z Karmicznym Węzłem (25.04), a następnie tego samego dnia zakończy retrogradację w piętnastym stopniu znaku Barana. W czwartek coś się definitywnie wyjaśni, spłyną wiadomości, na które czekaliśmy, nastąpi kontakt od kogoś, kto jest nam bliski. Wiele sytuacji przyspieszy, a sprawy i dokumenty, które utknęły w tracie retrogradacji Merkurego, nagle zostaną postawione w stan gotowości.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

W tym tygodniu przebywający w twoim znaku Merkury będzie brał udział w licznych układach na niebie, w tym tych z udziałem Węzła Karmicznego. Twoje wszelkie możliwe układy międzyludzkie będą poddawane dyskusji. Można powiedzieć, że dojdzie do kompleksowych rozmów o stanie twoich relacji i to nie tylko tych domowych. Sąsiedzi, współpracownicy, nawet fryzjer czy dentystka, do której chodzisz od lat będą domagać się od ciebie jakiś wyjaśnień. Będziesz bardzo dużo rozmawiać, przeznaczysz czas dla przyjaciół, koleżanek, współpracowników. Najmocniej jednak odczujesz potrzebę zdefiniowania tego, na czym stoi najbardziej interesująca cię relacja. W środę, czwartek i piątek weź pod uwagę przedłużone godziny pobytu w pracy. Zrozumiesz, że jeśli chcesz iść do przodu, to musisz ryzykować.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W tym tygodniu niepodzielnie rządzi tobą Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona. Ten intensywny, pełen pasji i wzmożonej namiętności Księżyc przyniesie ci fantastyczne spotkania. Jeśli jesteś singlem, nagle obudzisz w sobie odwagę i zabierzesz się kompleksowo za zdobywanie kogoś interesującego. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem swojej pary, to nie zdziw się jeśli staniesz się w oczach partnera bądź partnerki niezwykle atrakcyjny i pociągający Byku. Oczywiście jesteś taki z natury, ale w ciągu najbliższych dni, ktoś dosłownie będzie się za tobą uganiał. Twoje zdrowie znacznie się polepszy, o finansach nie wspominając! To będzie bardzo udany tydzień, wiele spraw znajdzie swój szczęśliwy finał. Małe ostrzeżenie jest tylko w dniu koniunkcji Wenus i Eris, czyli 25. kwietnia.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Ruchy Merkurego bezapelacyjnie definiują twoje życie, więc kiedy ta szybka i zwinna planeta kończy swój ruch wsteczny, zaczniesz odczuwać ogromną ulgę. Trudności technologiczne, kłopoty z planami zawodowymi i realizacją podróży odejdą jak ręką odjął… Ale poczekaj jeszcze cierpliwie do połowy tygodnia. Kluczem będzie układ, który wystąpi na niebie 25. kwietnia. W tym dniu Merkury tworzy koniunkcję z Węzłem Karmicznym. Okaże się, że karma nie jest tak oczywista jak myślałeś i że nawet taką spryciulę jak ciebie kosmos czasami wywiedzie w pole. Nie to, żeby zdziwienie było niemiłe, ale ktoś naprawdę straci dla ciebie głowę i swoim zachowaniem może cię po prostu oszołomić. Pod wpływem Pełni Księżyca w znaku Skorpiona (24.04) poznasz tajemnicę swojego rywala bądź rywalki lub konkurencji zawodowej. Od tej pory możesz dyktować warunki praktycznie jednoosobowo.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Te trudne, drażniące cię układy, które odbywają się w znaku Barana, jeszcze z tobą nie skończyły. Niestety nadal możesz odczuwać gniew i złość wobec ludzi, którzy nie tylko zawiedli twoje zaufanie, ale jeszcze próbują cię zdyskredytować w oczach osób, na których ci zależy. Podniesiesz głowę i tym razem nie dasz sobą nikomu wycierać ust. Pełnia Księżyca w pokrewnym znaku Skorpiona (24.04) przyniesie ci takie zaplecze, o jakim ostatnio mogłeś tyko pomarzyć. Ktoś stanie po twojej stronie, jakiś autorytet ujmie się za tobą i za ciebie poręczy lub udzieli ci wsparcia. Będziesz w lepszej kondycji fizycznej, poczujesz się zdrowszy i silniejszy. Koniec tygodnia zadowoli cię praktycznie pod każdy względem.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Poczujesz, że chcesz być sam, że lepiej będzie ci w izolacji od ludzi i słusznie. Układ na niebie sugeruje, że chwilowe wycofanie się to jest bardzo dobry pomysł. Zaszyj się gdzieś, przemyśl wszystko raz jeszcze. Nie spiesz się z podejmowaniem ostatecznych decyzji. Planety nie są dla ciebie teraz zbyt łaskawe, ale nie jest to żadna złośliwość ze strony Wszechświata. Chodzi o to, aby uświadomić ci, że ostatnio podjąłeś wiele błędnych i szkodliwych dla siebie kroków. Powinieneś się wycofać z kilku nierealnych pomysłów i jeszcze raz zastanowić się nad tymi, które są warte wdrożenia. Przed tobą tydzień przemyśleń i mądrych lektur. Poszukaj jakiegoś doświadczonego doradcy. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona (24.04) może osłabić twój układ moczowy.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W tym tygodniu Merkury kończy swoją, uciążliwą dla ciebie retrogradację. Będziesz mieć coś więcej do powiedzenia niż tylko – tak, zgadzam się. Niebo polubi cię i wypromuje, tak jakbyś sobie tego sama zażyczyła. W ciągu najbliższych dni dobrze ustawi się również Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, która poprawi ci komunikację na twojej linii z szefem. Przywrócona zostanie chwiejna ostatnimi tygodniami płynność finansowa. Można powiedzieć, że zauważysz poprawę jakości swojego życia w różnych punktach i w różnych sytuacjach. Nagle twoje plany zaczną dochodzić do skutku, a wszechobecne ostatnio awarie, kłopoty czy też inne komplikacje wycofają się na daleką od ciebie pozycję. Możesz poczuć, że oddychasz, że powietrze wokół ciebie się przeczyściło.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W opozycyjnym znaku Barana zadzieje się kilka ważnych układów. Planety biorą w obroty twój siódmy dom. W związku z tym powinnaś spodziewać się Wago nacisku położonego na jakość twoich relacji z innymi. Ewidentnie brakuje ci zrozumienia i wsparcia. Może czas spojrzeć na tą przeciągającą się w nieprzyjemny sposób sytuację chłodnym okiem? Wzajemne pretensje zaczną się nasilać. Przez kilka dni będą dźwięczeć ci w uszach wyjątkowo niemiłe, niesprawiedliwe słowa… Masz wrażenie, że ktoś po prostu chce się na tobie wyżyć za swoje życiowe niepowodzenia. Powiem ci teatralnym szeptem – to nie tylko wrażenie! Koniunkcja pomiędzy Wenus a budzącą chaos Eris (25.04) otworzy ci oczy na kilka wad twojej partnerki bądź partnera. Na szczęście Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona (24.04) pomoże ci wcześniej solidnie napełnić konto i portfel. Marna pociecha? Lepsza taka niż żadna.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Przed tobą wyjątkowo wypełniony emocjami i uczuciami tydzień. W najbliższych dniach skupisz się na flirtach, na podbijaniu nowego, miłosnego terytorium i na odzyskaniu tego, co w twoim mniemaniu do ciebie należy. Masz teraz więcej energii i będziesz wypełniać czas tym, co przynosi ci radość i poczucie spełnienia. Zapragniesz widzieć podziw w oczach osoby, która jest dla ciebie ważna i go otrzymasz. Osiąganie twoich celów jest prostsze, ponieważ będziesz mieć u siebie Pełnię Księżyca (24.04), która nie tylko obsypie cię złotem, ale pomoże w spełnieniu wszystkich twoich marzeń o zacieśnianiu intymnej relacji. W tym tygodniu po prostu zaczniesz królować, brylować, błyszczeć i świecić gdziekolwiek się pojawisz. W sprawach zawodowych twoja kandydatura będzie brana pod uwagę jeśli chodzi o awans lub podwyżkę. Możesz czuć się wybrańcem Losu, bo nim jesteś!

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W ciągu najbliższych dni możesz liczyć na to, że poluzuje się jakiś żelazny uścisk wokół twoich finansów. Nagle przyjdą pozytywne wieści, co do których już straciłeś nadzieję. Możesz brać udział w licznych zebraniach, wykładach, konferencjach i prelekcjach. Nareszcie będziesz ciszej i posłuchasz mądrzejszych od siebie… tak, takie osoby też istnieją! W tym tygodniu położysz nacisk na wykonanie profilaktycznych badań i zapiszesz się na jakieś diagnostyczne testy. To bardzo dobrze, bo nie od dzisiaj wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Najbliższe dni przyniosą ci również poprawę nastroju w twoim partnerstwie. Znajdziecie wspólny język, wysłuchacie się wzajemnie a może nawet przeprosicie.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Przed tobą tydzień jak reklama z żurnala! Planety będą działać na twoją korzyść i wciągną cię w wir wyśmienitych zabaw, uciech i zmysłowych przyjemności. Pełnia Księżyca, która wypada w znaku Skorpiona (24.04) pobudzi twoje serce do szybszego bicia. Krew zacznie tłoczyć adrenalinę, a niewykluczone, że również endorfiny, które pojawią się wraz z pierwszymi symptomami zakochania się! W ciągu najbliższych dni nie zaznasz umiaru i niczego nie będziesz sobie żałował. Pomyślisz, że raz się żyje i nie po to tak ciężko pracujesz, żeby zawsze oszczędzać czy też asekurować każde posunięcie. Jak na ciebie odważne ruchy Koziorożcu! Brawo, wreszcie wyciągniesz sobie ten kij… ze schowka na miotły i wyrzucisz go na śmieci.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona (24.04) uruchomi część dalszą procesów rozpoczętych przez koniunkcję Jowisza i Urana. Można powiedzieć, że jesteś w intensywnej transformacji i sam nie wiesz, czy już widać brzeg czy jeszcze nie. No cóż… jak widać wiele jest do wykonania, ponieważ latami ignorowałeś pewne kwestie i wydawało ci się, że jakieś zasady, społeczne normy czy edukacyjne wytyczne cię nie dotyczą. Okazuje się, że jak najbardziej dotyczą i potrzebujesz teraz stempelków, świadectw czy też referencji. Powolutku skompletujesz sobie całą teczkę, a powracający z retrogradacji Merkury "klepnie" ci wymagane zgody pod koniec tygodnia. Nie przejmuj się, że świat nie wygląda tak jak myślałeś, że nie jest idealnie. Może na tym właśnie polega istota rozwoju? Pomyśl o tym… W partnerstwie pozytywne impulsy.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Niebo ma dla ciebie pokaźną rekompensatę. Można powiedzieć, że to odszkodowanie za to, co przyszło ci znosić od początku kwietnia. Teraz układ planet patrzy na ciebie jak na swojego, zodiakalnego ulubieńca. No może jeszcze nie do końca faworyta, ale z pewnością dobrze ustawioną osobę z koneksjami. Tak właśnie będzie, ponieważ Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona (24.05) odbywa się w twoim, wodnym żywiole i odżywi twoje ciało emocjonalne, twój umysł i ciało fizyczne. Poczujesz się jakby ktoś dał ci pić po maratonie. Nareszcie widać jakieś punkty porozumienia pomiędzy tobą i bliskimi. W pracy również negocjacje znajdą swój szczęśliwy finał. W kwestiach zdrowotnych poprawa, w finansach dodatkowy wpływ. Jakieś uwagi? Raczej nie masz powodu…

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Worarat Ngamkamollert/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes