Horoskop dzienny na piątek, 23 lutego 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 23 lutego 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. U większości znaków zodiaku uruchomi się większa empatia i wrażliwość.

Horoskop dzienny na piątek, 23 lutego 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Słońce przebywa w znaku Ryb, rosnący Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Dzisiaj o godz. 8:28 Merkury opuści znak Wodnika i przejdzie do znaku Ryb. Przez najbliższe tygodnie będziemy szukać duchowości na każdym kroku. Myślenie symboliczne oraz pragnienie rozwijania zdolności nadprzyrodzonych będą pojawiać się na każdym kroku.

Niestety mogą pojawić się kłopoty komunikacyjne, rozproszenie uwagi oraz nieścisłości i przekłamania w przepływie informacji. Problemy z dbałością o detale będą miały Bliźnięta, Panny i Strzelce.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj będziesz się musiał wycofać z pewnych pomysłów czy projektów. Bardzo możliwe, że ktoś udaje się na zwolnienie lekarskie lub urlop i cały ciężar odpowiedzialności za pracę i obowiązki spadnie na ciebie. Już wiesz, że nie dasz rady nad wszystkim zapanować, więc najwyższy czas zrezygnować z tego, co zbędne.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Wkroczenie Merkurego do opozycyjnego znaku Ryb zwiastuje dużą ilość pomyłek i ciężko będzie ci poradzić sobie ze stresem, który zostanie wywołany przez popełnione błędy. Okaże się, że nie jesteś nieomylna i że to będzie dla ciebie trudne doświadczenie, szczególnie na gruncie zawodowym bądź szkolnym.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Nadal jesteś pod wrażeniem spotkania Wenus i Marsa. Zrozumiałaś, Wago, że nie godzisz się na żadne półśrodki, że pragniesz intensywnych, prawdziwych uczuć i doznań, które może ci zapewnić osoba, którą masz na myśli. Jeśli czegoś chcesz, potrafisz być bardzo stanowcza, a teraz już wiesz, co lub kto może spełnić twoje oczekiwania. Zrobisz sobie plan działania.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Niebo bierze cię wreszcie pod uwagę i w dzisiejszym rozdaniu planet będziesz mieć więcej do powiedzenia. Merkury wkracza do znaku Ryb, który należy do twojego, wodnego trygonu. Dzisiaj będziesz mógł spojrzeć głębiej i zobaczyć wszystko to, co zostało ukryte między wierszami. Twoja sytuacja w pracy i związku zacznie się poprawiać.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się: