Horoskop dzienny na wtorek, 27 lutego 2024 r. Lew, Panna, Waga, Skorpion

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 27 lutego 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów.

Horoskop dzienny na wtorek, 27 lutego 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Dzisiaj na niebie utworzy się mocna i skłaniająca do przesady kwadratura pomiędzy Marsem a Jowiszem. Mars przebywa w znaku Wodnika a Jowisz znajduje się w znaku Byka. To oznacza, że obie planety zewrą się w znakach krzyża stałego i nie będą zamierzały wzajemnie sobie ustępować. We wtorek możemy się spodziewać większych rozruchów, wzmożonej agresji i wybuchów emocji. Czeka nas dzień, w trakcie którego wybujałe ambicje i egoistyczne pobudki mogą narobić kłopotów nie tylko, przedstawicielom zodiaku przejawiającym takie cechy, ale również otaczającym je osobom. Dzisiaj możemy spodziewać się wielu eksplozji, zarówno w świecie emocji i ducha, jak i na poziomie fizycznym.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W opozycyjnym znaku Wodnika szaleje Mars i nie zamierza zwalniać tempa działania. Twoja namiętność może stać się dzisiaj przyczyną twoich kłopotów. Ktoś bardzo zazdrosny albo o ciebie, albo o osobę, która się tobą zauroczyła, będzie cię stawiał do pionu i próbował dochodzić swoich praw. Nie unikaj konfrontacji.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj możesz poczuć się trochę zagubiona. Mocne, wręcz wojenne narracje, które są narzucane przez kwadraturę Marsa i Jowisza zupełnie ci nie pasują. Może się okazać, że pojawiają się konflikty w twoim zespole. Ktoś kompletnie zignoruje BHP lub zasady współpracy. Będziesz zaniepokojona.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Mocna, wręcz agresywna energia pobudzonego Marsa odrobinę cię przeraża. Dzisiaj będziesz chciała się wycofać lub schować do szafy, ale niestety na takie ruchy jest już za późno. Maszyna ruszyła i będzie się domagać twojego udziału w całym przedsięwzięciu. Nie ma wyjścia, wsiadasz na pokład tego projektu. Lęk wysokości? Za późno.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

We wtorek możesz ulegać pokusie wykorzystania swojej pozycji. Może się okazać, że masz dużą władzę i zapragniesz ją komuś zaprezentować. Pamiętaj, że granica pomiędzy popisami a przekroczeniem uprawnień jest bardzo cienka. Chcesz komuś zaimponować, zagarnąć coś dla siebie. To się uda, ale czy ryzyko nie jest zbyt wysokie?

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tatyana Antusenok/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości