Horoskop dzienny na wtorek, 23 kwietnia 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 23 kwietnia dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Zbliżająca się Pełnia Traw wydobywa z naszych serc ukryte i dawno zapomniane emocje i doznania, które teraz zaczną kiełkować.

Słońce znajduje się w znaku Byka, Srebrny Glob zaczyna dzień w znaku Wagi. Po godz. 17:19 przejdzie do znaku Skorpiona, w którym będzie się przygotowywał do jutrzejszej Pełni Księżyca.

Dzisiaj będziemy szukać spełnia naszych namiętności i fantazji. Zbliżająca się Pełnia Traw wydobywa z naszych serc ukryte i dawno zapomniane emocje i doznania, które teraz zaczną kiełkować. Nasze marzenia będą domagać się spełnienia, a w nasze działania niepostrzeżenie wkradnie determinacja i pasja. Dzisiaj nie będziemy zadowalać się połowicznymi rozwiązaniami. Kilka znaków zodiaku postawi sprawę na ostrzu noża i zażąda "wszystko albo nic".

Horoskop dzienny na wtorek, 23 kwietnia 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Cierpisz z powodu jakiegoś nieporozumienia. Możesz czuć się zepchnięty na drugi tor lub wręcz zlekceważony. Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z bliską ci osobą, nie wstydź się, ani nie unoś honorem, ponieważ może się okazać, że to po prostu jakieś gigantyczne nieporozumienie. Dzisiaj przypisujesz czyimś gestom bądź słowom znaczenie, którego nie posiadają.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzień składa wszystko w twoje ręce. Planety oddają ci inicjatywę i znowu czujesz się silna. Szykujesz się już do Pełni Księżyca w znaku Skorpiona i zaczynasz dostrzegać jej pozytywne skutki. W pracy masz więcej do powiedzenia niż ostatnio. Dojdzie do oczyszczającej dyskusji i osobom, które ci się przeciwstawiały, po prostu zabraknie argumentów.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Wtorek będzie dla ciebie dniem, w którym powinnaś się trzymać na baczności. Ktoś obserwuje cię uważniej niż myślisz i poluje na jeden twój fałszywy krok, aby obrócić coś na twoją niekorzyść. Oby nie okazało się, że niestety sama podajesz informacje na swój temat, które można wykorzystać przeciwko tobie. Dzisiaj cisza i lub oszczędne słowa będą dla ciebie najlepszym lekarstwem na wszystko.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

To będzie radosny, aktywny i bardzo soczysty wtorek. Czujesz już, że energia cię rozpiera, że rozsadzają cię pozytywne uczucia. To wpływ rosnącego Księżyca, który niebawem zajaśnieje pełnią w twoim własnym znaku. Możesz poczuć się kochany i kochać, możesz sięgać po najwspanialsze marzenia. Dzisiaj masz poczucie, że świat stoi przed tobą otworem i to prawda.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dzhulbee/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości