Horoskop dzienny na wtorek, 16 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 16 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Wenus znajduje się w bliskości do Księżycowego Węzła, zwanego Węzłem Karmicznym. We wtorek będziemy zastanawiać się nad tym, co z miłością w naszym życiu i czy jest to uczucie dane nam z przeznaczenia. Będziemy ciekawi tego, czym jest karma, przeszłe wcielania i czy istnieje uczucie przyniesione z poprzednich żyć.

Horoskop dzienny na wtorek, 16 kwietnia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przed tobą lepszy dzień o licznych, optymistycznych akcentach. Dzisiaj będziesz cieszyć się z drobiazgów i doceniać rolę przyjaciół w twoim życiu. W pracy coś się uda dokończyć z twoją pomocą i za twoją radą. Wtorek przyniesie ci poprawę humoru i polepszenie się kondycji psychofizycznej. Rosnący Księżyc w znaku Lwa wleje w twe serce optymizm.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Jeśli szukasz zrozumienia i tolerancji u upartej i zamkniętej na negocjacje osoby, to wiedz, że dzisiaj tego nie znajdziesz. To już kolejny dzień na froncie. Czujesz się, jakbyś musiał toczyć kolejne bitwy w domu, pracy czy szkole. Spokojnie, już widać poprawę. Słońce wkroczy do znaku Byka (19.04) i będziesz odczuwać znaczną poprawę, ale dzisiaj czeka cię kolejny dzień przepychanek.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Rosnący Księżyc wkracza do twojego domu odpowiedzialnego za sprawy partnerskie. Dzisiaj będziesz w nastroju na randkowanie i zmysłowość. Możesz mieć dość pracy, ponieważ dałeś z siebie aż za dużo, jeśli chodzi o kwestie zawodowe. Przyszedł czas na relaks, przyjemności i romantyczne gesty, które ktoś z radością odwzajemni.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

We wtorek będziesz zastanawiać się więcej niż zwykle nad swoim wizerunkiem i wyglądem. Staniesz się wobec siebie bardzo krytyczna i zaczniesz wytykać sobie jakieś mankamenty, które widzisz tylko ty. Zapragniesz coś w sobie zmienić, coś ulepszyć, zmodyfikować. Pamiętaj, aby dzisiaj nie podejmować pochopnych decyzji i nie eksperymentować z wizerunkiem, ponieważ możesz być niezadowolona.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes