Horoskop dzienny na środę, 6 marca 2024 r. Lew, Panna, Waga, Skorpion

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 6 marca 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Na niebie brak większych układów między planetami.

Horoskop dzienny na środę, 6 marca 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Srebrny Glob maleje i przebywa w ziemskim, konkretnym znaku Koziorożca wymaga od nas pracowitości, punktualności i rzetelności. Do południa w miejscu pracy bądź w szkole spotkamy się z jakąś przyjemną niespodzianką. Popołudniem i wieczorem atmosfera trochę się popsuje. Kwadratura pomiędzy naszym naturalnym satelitą a Eris przyniesie niepotrzebne utarczki i drobne złośliwości w partnerstwie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj ktoś będzie próbował cię sobie podporządkować i dmuchać ci w kaszę. Chyba jeszcze nie miał do czynienia z rozgniewanym Lwem, a już blisko do tego, aby kropla przelała kielich. Możesz wybuchnąć i zacząć rozstawiać innych po kątach. Bardzo dobrze, bo czyjeś zachowanie już dawno przekroczyło granicę akceptacji.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Żywioł ziemi nadal jest promowany i dzięki temu będziesz mieć udany dzień w pracy i w szkole. Układ planet sprzyja twoim konkretnym, logicznym decyzjom. Będziesz mieć dobre pomysły na to, jak jeszcze lepiej wykorzystać swoje atuty i talenty. Popołudniu wygrasz w dyskusji.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

To powinien być cichy i pracowity dzień, bo na taki liczysz. Niestety planety mają swoją wizję na ten temat. Ktoś będzie ci wjeżdżał na ambicję i spróbuje manipulacją osiągnąć swój efekt. Jednak nie tym razem. Przejrzysz grę tej osoby i staniesz się niezwykle uparta i zacięta w swoim stanowisku Wago.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Układ planet nadal jest dla ciebie bardzo łaskawy jeśli chodzi o sprawy urzędowe i zawodowe. Możesz załatwiać niemożliwe do pozyskania papiery i dokumenty niemalże od ręki. Pomożesz komuś zdać jakiś egzamin, ponieważ zadasz tej osobie odpowiednie pytanie wcześniej. Popołudniu ktoś wykaże się wobec ciebie zazdrością.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości