Horoskop dzienny na środę, 29 maja 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

GettyImages-1882423636_Easy-Resize
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 29 maja dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów.

Horoskop dzienny na środę, 29 maja 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, malejący Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie utworzy się koniunkcja pomiędzy Marsem a planetoidą Chiron w 22. stopniu znaku Barana. Ten układ może spowodować przypomnienie sobie o różnych traumach dotyczących spraw laryngologicznych, stomatologicznych i związanych z bólami migrenowymi. W tym dniu zalecana jest daleko posunięta ostrożność w kontaktach z nowymi osobami, w szczególności, jeśli są to młodzi mężczyźni, co do intencji, których nie mamy pewności. W środę wiele zdawać by się mogło pewnych na sto procent spraw może nas zaskoczyć. Starajmy się pozostawać w kontakcie z twardą rzeczywistością jak również nie tworzyć problemów tam gdzie ich nie ma. Oceńmy sytuację na chłodno i nie dajmy się ponieść emocjom.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Twoje pozytywne nastawienie i wiara w to, że szczęście cię nie ominie poskutkują wyjątkowo dobrymi wydarzeniami. Nawet jeśli ktoś stara się ciebie odciągnąć od wartościowych myśli i wizji, to nie będziesz się tym przejmować. Dzisiaj będziesz podejmował decyzje swoim sercem i emocjami, a nie suchą kalkulacją i doskonale na tym wyjdziesz. Do głosu dojdzie intuicja.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj możesz stać się bardzo zgryźliwa, wymagająca i zbyt uszczypliwa. Co prawda na co dzień również nie szczędzisz krytyki swoim podopiecznym czy partnerom, ale dzisiaj może to być coś więcej niż tylko wygórowana ambicja. Po prostu masz jakiś wewnętrzny ból czy to fizyczny czy emocjonalny i nie umiesz sobie z nim poradzić, więc mały spór pozwoli rozładować to napięcie. Możesz czuć się lekko usprawiedliwiona Panno.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W opozycyjnym znaku Barana dojdzie do dość trudnej koniunkcji pomiędzy Marsem a Chironem. Ktoś może się na twoich oczach rozpłakać lub wyrażać swoje głębokie rozczarowanie życiem lub twoją postawą. Na szczęście włączy ci się system ochronny i zrozumiesz, że nie jesteś odpowiedzialna za cudze porażki Wago. Uwolnisz się od poczucia winy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W tym dniu nic cię nie cieszy, nic cię nie zadowala. Księżyc tworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku i możesz się czuć w związku z tym jak księżniczka na ziarnku grochu. Tak źle i tak nie dobrze. Wszyscy maja wady, a twój szef już w szczególności. Po prostu nie podsycaj tego złego nastroju, ale staraj się zrozumieć, że taki stan czasami też ma prawo się pojawić.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Mariia Petrova/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz