Horoskop dzienny na środę, 28 lutego 2024 r. Lew, Panna, Waga, Skorpion

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 28 lutego 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów.

Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Dzisiaj na niebie będzie aż gęsto od planetarnych energii. Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym, Merkury utworzy koniunkcję z Saturnem, a na koniec dnia Słońce spotka się z Władcą Pierścieni w dziewiątym stopniu znaku Ryb. To małe stellum planetarne kręci się wokół energii Saturna, który będzie rozgrywał i rozsądzał zobowiązania i powinności karmiczne. Przed nami wyjątkowy dzień, który przygotowuje nas do definitywnego zamknięcia pewnych tematów karmicznych i wejścia na wyższy poziom duchowego rozwoju. W środę możemy wyrazić intencję, że pragniemy się z czymś rozstać, że chcemy, aby upłynął czas, który np. jest nieprzyjemny, trudny, wymagający. Tuż przed wyjątkowym dniem, dodatkowym, przyszywanym, którym jest ostatni dzień lutego, możemy odrobinę "oszukać" przeznaczenie i postanowić sobie, że piasek w klepsydrze czasu przeznaczonej na coś uciążliwego właśnie się przesypał.

Horoskop dzienny na środę, 28 lutego 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Przed tobą dzień, w którym będziesz uwikłany w jakieś sztywne zasady, prawne kruczki i inne gorsety, z których najchętniej byś się wydostał ja najszybciej. Niestety nie tak prędko. Czas musi zrobić swoje. Musisz odstać swoje minuty lub odbyć pewną liczbę godzin szkolenia. Pamiętaj, aby oddać wszystkie grzeczności komu trzeba.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W opozycyjnym znaku Ryb twój patron, czyli Merkury, został włożony pomiędzy imadło wykonane ze Słońca i Saturna. Nie ma już możliwości przesuwania wizyty, egzaminu czy też oddania jakiś dokumentów. Dzisiaj następuje moment prawdy, którego możesz się obawiać, a który tak naprawdę cię wyswobodzi i przyniesie ulgę po chwili nieprzyjemności.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Pomimo tego, że będziesz starała się przymknąć oko na pewne grzeszki bliskiej ci osoby, nie da rady dłużej ignorować pewnego tematu. Brakuje ci czegoś i jest to coraz mocniej palący problem. Nie zamiataj sprawy pod dywan. Czas przeprowadzić szczerą rozmowę o przyszłości i o tym, co zamierzacie. Może się okazać, że macie inne wizje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Koniunkcja Słońca, Merkurego i Saturna daje ci solidne wsparcie. Na doskonały, planetarny potencjał mogą liczyć przede wszystkim Skorpiony urodzone w pierwszym dekanacie znaku, ale wszyscy przedstawiciele tej fazy poczują, że lepiej im idzie praca i sprawy formalne. Wizja w twojej głowie jest realna, a ty masz dobry plan, więc musi się udać!

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Evheniia Vasylenko/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości