Horoskop na piątek. Wieczór potoczy się inaczej, niż zakładaliśmy

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 2 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Wczesnym popołudniem Srebrny Glob ustawi się w opozycji z Uranem.

Horoskop dzienny na piątek, 2 czerwca 2023 r.

Dzisiaj w naszych kontaktach z innymi nie zabraknie namiętności i mocnych akcentów. Po godzinie 14.00 możemy spodziewać się jakiejś nagłej zmiany planów i korekty w scenariuszu dnia. Piątek ma nam do zaoferowania wiele różnych, ciekawych wątków, interesujące dialogi i jakieś towarzyskie zaproszenia, które nagle, dziwnym trafem zostaną na, złożone. Wieczór potoczy się zupełnie inaczej, niż zakładaliśmy.

Horoskop dzienny na piątek, 2 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będzie cię roznosić wewnętrzna potrzeba dokonania jakiejś zmiany. To, co było do tej pory, już nie daje ci satysfakcji i potrzebujesz nowych bodźców. Musisz coś zrobić, dać gdzieś upust tej energii. Będziesz szukał okazji do tego, aby się gdzieś wyszaleć. Z radością przyjmiesz zaproszenie na wieczorny spacer.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W pracy kręci się wszystko jak w dobrze naoliwionej maszynie, zatem powinieneś się cieszyć. W partnerstwie ktoś będzie naciskał, abyś spełnił wreszcie obietnice złożone już kilkanaście dni temu. Poczujesz, że nie możesz już dłużej zwlekać ani zwodzić. Zarezerwuj wieczór, aby spędzić razem czas i pomóc w wykonaniu jakiegoś zadania.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj będziesz odczuwał zwiększone napięcie dotyczące zarówno twojej pracy, jak i życia partnerskiego. Staniesz się marudny i burkliwy, zupełnie jak nie ty. Nie masz nawet ochoty na zwyczajowe rozmowy czy żarciki. Możliwe, że jakaś osoba z przeszłości odezwała się i tym samym popsuła ci humor, aż do piątkowego wieczora.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W piątek na nowo zachce ci się żyć. W pracy pozytywny finał jakiegoś zespołowego działania. Zrobisz sobie szybko jakiś mały bilans dokonań tego tygodnia i wypadnie on zaskakująco dobrze. Rosnący Księżyc w znaku Skorpiona ożywi twoje życie sercowe do tego stopnia, że możesz spodziewać się jakiejś miłej niespodzianki ze strony drugiej połówki.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To kolejny dzień, w którego trakcie trzeba będzie się wysilić bardziej niż zwykle, ale zapewniam cię, że niebawem będziesz mieć powody do świętowania. Księżyc w znaku Skorpiona przywoła dzisiaj wspomnienia o jakimś konflikcie, który kiedyś napsuł ci już sporo krwi. Nauczony doświadczeniem nie popełniaj tego samego błędu, nie łap się na te same sztuczki.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Koniec tygodnia będzie dla ciebie nadspodziewanie przyjemny. Będziecie sobie wzajemnie gratulować jakiegoś osiągnięcia w szkole, uczelni bądź pracy. Zespołowy wysiłek przyniósł efekt, a ty możesz poczuć się dumna, ponieważ masz w tym swój solidny udział. Wieczorem będziesz się relaksować i zdecydujesz na skorzystanie z zasłużonego wypoczynku.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj możesz poczuć jakiś smutek, a nawet doznać uczucia osamotnienia. Chwilowo każda z bliskich osób będzie zajęta swoimi sprawami i nie będzie mieć dla ciebie czasu. Spokojnie, zobaczysz, że niebawem nie opędzisz się od znajomych. Wykorzystaj ten moment na refleksję, na to, aby przed nadchodzącą Pełnią Księżyca coś sobie uporządkować i zaplanować cele.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Układ na niebie skłania cię do większej otwartości. Księżyc przebywający w twoim znaku otworzy cię emocjonalnie i zapragniesz opowiedzieć komuś o tym, co się u ciebie ostatnio dzieje oraz podzielić się uczuciami. Dzisiaj w bliskim kręgu osób pojawi się wokół ciebie kobieta, z którą złapiesz świetny kontakt i która coś ci ułatwi, w czymś pomoże.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wymiana pomysłów i burza mózgów w pracy będzie naprawdę gorąca. Dzisiaj każdy będzie chciał wieść dominującą rolę i mieć ostatnie słowo. Oczywiście nie zechcesz się zgodzić na taki układ i zaczniesz przekonywać, że twoja racja jest najważniejsza. W tym dniu czeka cię dużo burzliwych, ale konstruktywnych dialogów i ciekawych spotkań.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Księżyc w znaku Skorpiona pozwoli ci uwolnić się od ciężaru, który towarzyszył ci od początku tygodnia. Jakieś wzajemne urazy zostaną zażegnane a drobne złośliwości wybaczone. Twoja witalność wzrośnie. Konkurencja zostanie zepchnięta na boczny tor. W domu więcej radości i wzajemnej życzliwości.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W pracy nadal coś idzie niezgodnie z planem i twoimi oczekiwaniami. Masz wrażenie, że twój wysiłek jest potrzebny jak piąte koło u wozu. Dzień będzie trudny i nie możesz się doczekać, kiedy wreszcie zacznie się weekend. W piątek jesteś zmuszony postępować wbrew swoim uczuciom, a nawet zasadom.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Będziesz się delektować drobnymi przyjemnościami, jakie niesie ci ten dzień. Zapomnisz o tym, co jeszcze wczoraj cię gryzło i skupisz się na pozytywach. W partnerstwie lepsze porozumienie. Dzisiaj twoja dusza i serce po prostu bierze świat takim, jakim jest. Znajdziesz zadowolenie w pysznej kawie, spacerze, zabawie z psem.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Peach_iStock/Getty Images

Pozostałe wiadomości