Horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Dzisiaj na niebie brak większych układów między planetami, ale będziemy powoli wchodzić już pod wpływ poniedziałkowej kwadratury pomiędzy Wenus a Neptunem.

Horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, rosnący Księżyc przebywa w znaku Wagi. Koniec tygodnia przyniesie nam niepewność w świecie uczuć i poczucie, że jesteśmy nieco zagubieni jeśli chodzi o stan naszych emocji. Kwadratura pomiędzy boginią miłości a mglistym władcą oceanów może robić nam psikusy, jeśli chodzi o działanie naszej intuicji, ponieważ możemy wyobrażać sobie więcej niż w istocie się dzieje. Dzisiaj emocje i sprawy partnerskie będziemy stawiać na pierwszym planie i widzieć w nich absolutny priorytet.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W niedzielę zaczniesz doświadczać większej bliskości w relacji i czuć się stawiany na piedestale. Ktoś może widzieć w tobie nieomal mistrza duchowego i zapragnie twoich porad oraz wskazówek. Możesz poczuć się jak mentor, jak osoba, która jest przewodnikiem dla innych i bardzo ci się to spodoba. Wieczorem przewidziany jakiś ciekawy seans filmowy.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Przed tobą dzień sporego zamieszania, jeśli chodzi o kwestie partnerskie. Ktoś się z tobą gdzieś umówił, ale zapomniał cię o tym poinformować lub dojdzie do innej komicznej pomyłki. Dzisiaj możesz załamywać ręce nad niefrasobliwością i nieodpowiedzialnością bliskich ci osób, które nic sobie nie robią z tego, że podejmują zbyt duże ryzyko. Pociesz się, że to nie ty płacisz za ewentualne szkody.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Rosnący Księżyc nadal znajduje się w twoim znaku zodiaku, więc powoduje u ciebie zwiększoną tkliwość i wrażliwość emocjonalną. Nieharmonijny wpływ pomiędzy twoją patronką Wenus a Neptunem będzie drążył w twojej duszy i psychice tematy, które są dla ciebie trudne bądź bolesne. Dzisiaj możesz cierpieć na jakąś drobną niedyspozycję układu pokarmowego lub brać wszystkie stresy do żołądka.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Ten dzień zachęca cię do tego, aby skorzystać z dobrodziejstw terapii przez sztukę. Twoje zmęczona psychika odpocznie i zregeneruje się przez kontakt z dobrą muzyką, sztuką teatralną czy filmem. Dzisiaj będziesz zachwycał się pięknem i miał dużo estetycznych doznań. Być może osoba z którą się spotkasz olśni cię swoją stylizacją bądź wyglądem.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla