Horoskop dzienny na czwartek, 4 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 4 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. Niestety po raz kolejny możemy usłyszeć o jakiejś katastrofie budowlanej lub kłopotach w wysokim budynku.

Horoskop dzienny na czwartek, 4 kwietnia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Słońce przebywa w znaku Barana, malejący Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie brak większych układów między planetami, ale astronumerologia dnia jest dość niepokojąca. Wygląda na to, że przed nami dzień sporych rozliczeń. Będziemy szukać trwałych fundamentów i stabilizacji, ale może być o to bardzo ciężko. Okaże się, że na święta wydaliśmy jednak więcej niż było w założeniach i kilka znaków zodiaku może borykać się z naruszonym poczuciem bezpieczeństwa. Dzisiaj wszystko będziemy liczyć po kilka razy i staniemy się chwilowo nadmiernie oszczędni, żeby nie powiedzieć, pazerni. Sprawy bankowości będą tematem numer jeden. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przed tobą sympatyczny dzień, który spędzisz w dobrym humorze. To nic, że pieniądze mają teraz tendencję do odpływu i jeszcze coś dzisiaj kupisz.. Można powiedzieć, że łatwo przyszło, łatwo poszło, ale przecież wiesz, że wróci! Nie będziesz płakał nad tym, że z konta zniknęła pokaźna suma, ważne, że rodzina na święta była zadowolona.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiejszy układ niesie dla ciebie spore ostrzeżenie. Będzie sporo bałaganu i trzeba przeprowadzić jakąś interwencję. Atmosfera zarówno w pracy jak i w partnerstwie będzie opierać się na wzajemnych pretensjach i liście nie spełnionych oczekiwań. Czasami są upadki, czasami wzloty, a dzisiaj głównie to pierwsze...

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Malejący Księżyc, który przebywa w twoim znaku może spowodować, że będziesz czepiać się drobiazgów. Po prostu szukasz dziury w całym. Daj spokój, odpuść jakąś pracę, niech już będzie uznana za wykonaną. Zamiast poprawiać to po raz tysięczny, daj sobie przestrzeń na odetchnięcie, daj sobie wieczorem trochę luzu.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj będziesz mieć kilka nieprzyjemnych rozmów z czepialskim szefem lub sąsiadem, któremu ciągle się coś w twoim zachowaniu nie podoba. Może tym razem nie tak suszysz pranie lub wykazujesz jakieś inne naganne zachowania? Ciężko dzisiaj dogodzić otoczeniu, przyjmij że nie da rady i zajmij się tym, co sprawia ci przyjemność.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut Thaneerat

podziel się:

Pozostałe wiadomości