Horoskop dzienny na czwartek, 4 kwietnia 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 4 kwietnia dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Dzisiaj wszystko będziemy liczyć po kilka razy i staniemy się chwilowo nadmiernie oszczędni, żeby nie powiedzieć, pazerni. Sprawy bankowości będą tematem numer jeden. 

Horoskop dzienny na czwartek, 4 kwietnia 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Słońce przebywa w znaku Barana, malejący Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie brak większych układów między planetami, ale astronumerologia dnia jest dość niepokojąca. Wygląda na to, że przed nami dzień sporych rozliczeń. Będziemy szukać trwałych fundamentów i stabilizacji, ale może być o to bardzo ciężko. Okaże się, że na święta wydaliśmy jednak więcej niż było w założeniach i kilka znaków zodiaku może borykać się z naruszonym poczuciem bezpieczeństwa. Niestety po raz kolejny możemy usłyszeć o jakiejś katastrofie budowlanej lub kłopotach w wysokim budynku.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj Księżyc w znaku Wodnika podkreśli twój towarzyski i kreatywny charakter. Będziesz mieć okazję do wspólnej nauki lub pracy intelektualnej, z której będzie masa zabawy. Nie dość, że świetnie się z kimś rozumiesz, to jeszcze wspólne wykonywanie zadań idzie wam tak przyjemnie i szybko.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj ktoś rozdmucha jakiś mały sekret do granic absurdu. Z nic nie znaczącego wydarzenia zrobi się gigantyczna afera. Możesz łapać się za głowę i nie wierzyć, że osoby w twoim otoczeniu tak łatwo dają sobą manipulować. Niestety, nie wszyscy wierzą w siłę racjonalnych argumentów, pogódź się z tym.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W twoim otoczeniu ktoś będzie przejawiał nadmierne skupienie na stanie finansów i kwestiach materialnych. Owszem, lubisz mieć pieniądze, ale to nie jest cel sam w sobie. Może się okazać, że żyjesz w świecie materialistów, dla których liczy się tylko co, od jakiego projektanta i za ile. Ulgę przyniesie wieczorna rozmowa z przyjazną duszą.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj powinieneś trochę przystopować, praktycznie jeśli chodzi o wszystkie twoje zachowania. Noga z gazu, opuść ton, nie spieraj się z drugą połówką. W pracy staraj się nie rzucać w oczy. Kwadratura pomiędzy Księżycem a twoim znakiem zodiaku spowoduje dzień pełen napięć również na tle obowiązków rodzinnych.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut

podziel się:

Pozostałe wiadomości