Lew, Panna, Waga, Skorpion. Horoskop dzienny na wtorek, 19 września 2023 r.

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 19 września 2023 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów.

Horoskop dzienny na wtorek, 19 września 2023 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Dzień przyniesie nam jakieś kłopoty związane ze zbyt wygórowanymi oczekiwaniami i zbyt marzycielską postawą. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Energia planet skupia się w żywiole ziemskim i wodnym, co jest dla ciebie obciążające. Możesz mieć trudności z dogadaniem się nawet z zaufanymi współpracownikami. Dojdzie do jakiegoś nieporozumienia, ktoś coś zrozumie zupełnie inaczej niż zakładałeś. Mogą pojawić się również trudności z dojazdem i inne komplikacje na twojej drodze do pracy.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzień nie będzie układał się tak jak sobie to zakładałaś. Opozycja przebywającego w twoim znaku Słońca i mglistego Neptuna sprawi, że będziesz zdecydowanie bardziej wrażliwa i podatna na energie płynące z otoczenia. Może tak być, że stracisz zdolność do racjonalnego myślenia i ulegniesz czyjejś presji. Dzisiaj ktoś może cię wykorzystać wywołując w tobie poczucie winy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Księżyc w znaku Skorpiona i opozycja pomiędzy Słońcem a Neptunem nie działają na twoją korzyść. Dzisiaj będziesz mieć jakiś wewnętrzny konflikt. Nie wiesz co zrobić, nie wiesz jak się zachować. Możesz mieć poczucie, że nie odróżniasz tego co jest twoim wymysłem od rzeczywistości. Twoja intuicja może spłatać ci psikusa.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Rosnący Księżyc nadal znajduje się w twoim znaku zodiaku co powoduje, że będziesz mieć więcej kontroli nad tym co robisz. Energia planet sprzyja ci w kwestiach zawodowych, formalnych, edukacyjnych i podniesie cię na duchu. To będzie udany wtorek. Twoje magiczne zdolności będą na bardzo wysokim poziomie, dzisiaj możesz przepowiedzieć komuś przyszłe wydarzenia.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ andriano_cz

Pozostałe wiadomości