Weronika Marczuk jest w ciąży? Znana jest już płeć dziecka

Była żona Cezarego Pazury jest w ciąży. Takie informacje podał jeden z portali plotkarskich. Prawdopodobnie Weronika Marczuk już za trzy miesiące urodzi pierwsze dziecko.

Kariera Weroniki Marczuk

Weronika sławę zdobyła dzięki poślubieniu Cezarego Pazury i programowi „You Can Dance”, w którym zadebiutowała jako jurorka. W 2009 roku celebrytka wycofała się z show-biznesu. Miało to związek z aferą korupcyjną, w jaką została wmieszana. Wielki powrót Weroniki nastąpił podczas 13. edycji programu "Taniec z gwiazdami", gdzie zajęła trzecie miejcie. Weronika swoich sił bezskutecznie próbowała również w polityce.

Weronika Marczuk jest w ciąży?

Niedawno w mediach zaczęły pojawiać się liczne doniesienia, że 47-letnia Weronika spodziewa się dziecka. Jak informuje jeden z plotkarskich portali, była żona Cezarego Pazury jest w szóstym miesiącu ciąży.

Jakiej płci będzie dziecko? Jak zdradził informator, będzie to dziewczynka o imieniu Anna. Kto jest ojcem dziecka Weroniki? Podczas jednego z wywiadów celebrytka przyznała, że od siedmiu lat jest w związku z Polakiem. Prawdopodobnie to właśnie z ukochanym Weronika doczekała się pierwszego dziecka.

Zobacz też:

Autor: Filip Yak

podziel się:

Pozostałe wiadomości