Gwiazdy

Jennifer Lopez temu zawdzięcza idealną sylwetkę. Na czym polega sposób 5:2?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Jennifer Lopez

5:2 to dieta uwielbiana przez gwiazdy. Jedną z jej gorących zwolenniczek jest Jennifer Lopez, która od lat zachwyca piękną figurą i świetną kondycją. Na czym polega fenomen diety stworzonej przez dra Mosleya?

Dieta 5:2. Jak odchudzają się gwiazdy?

Podziwiając doskonałą formę Jennifer trudno uwierzyć, że jest mamą 14-letnich bliźniąt, będących owocem związku z Markiem Anthonym. 53-latka od lat zachwyca formą. Artystka z łatwością łączy śpiewanie z tańczeniem na scenie. Intensywne treningi i dieta pozwalają jej zachować świetną kondycję. Jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskich mediów, od lat wierna jest metodzie 5:2 stworzonej przez dra Mosleya.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

"2" oznacza dwudniową głodówkę, w trakcie której dzienna dawka kalorii nie może przekroczyć 500 kcal. W te dni należy skupiać się na tym, aby dostarczać do organizmu białko. Zaleca się zjadać dwa posiłki dziennie w odstępie 12 godzin. Pozostałe pięć dni to czas, kiedy możemy zjeść absolutnie wszystko to, na co mamy ochotę. Nie należy jednak się przejadać, a posiłki spożywać dopiero wtedy, gdy faktycznie odczuwa się głód. Metoda budzi jednak sporo kontrowersji, dlatego przed jej zastosowaniem, warto porozmawiać z lekarzem lub dietetykiem.

Jennifer Lopez - kariera gwiazdy

Jennifer Lynn Lopez podbiła Hollywood jako aktorka, piosenkarka pop, tancerka, projektantka mody, producentka i businesswoman. Debiutowała w niskobudżetowym filmie "Moja mała dziewczynka", w którym wystąpiła, mając 17 lat. W 1997 dostała pierwszoplanową rolę w filmie "Selena", za którą była nominowana do Złotego Globu. Zaledwie 2 lata później na rynku pojawił się jej pierwszy album "On the 6".

Piosenkarka jest laureatką American Music Award i MTV Video Music Award. Dwukrotnie była nominowana do Grammy. Zasiadała w jury programu "American Idol", obecnie ocenia uczestgników "World of Dance".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

Pozostałe wiadomości