"Ród smoka" powraca. "Stawka będzie wyższa i bardziej ekscytująca"

Powraca "Ród smoka"
Powraca “Ród smoka” - napisy
Źródło: Dzień Dobry TVN
Nowy sezon "Rodu smoka" to jedna z największych serialowych premier tego roku – każdego tygodnia do nowych odsłon produkcji wracają miliony widzów na całym świecie. Prequel "Gry o Tron" rozgrywa się 200 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu. W czasie paryskiej premiery z jednym z twórców obrazu spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN, Anna Senkara.

"Ród smoka" na platformie MAX

Wszyscy miłośnicy "Gry o Tron" z pewnością czekali na 2. sezon serialu "Ród smoka". Nowy i zarazem pierwszy odcinek otwierający kolejny sezon swoją premierę miał 17 czerwca 2024 roku. Opowiada historię rodu Targaryenów, ukazując ich wewnętrzne konflikty i walkę o władzę. Pierwszy sezon serialu okazał się wielkim sukcesem z nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Czego widzowie mogą się spodziewać po drugim? - Mam nadzieję, że widzowie znajdą to, co pokochali w pierwszym, ale stawka będzie wyższa i bardziej ekscytująca - mówił Ryan J. Condal.

- Myślę sobie, że Ród Smoka już stał się ikoniczny, ale jest prequelem "Gry o tron", którą zdecydowanie można nazwać legendarną - stwierdził w rozmowie z Anną Senkarą. Serial rzeczywiście cieszy się ogromną popularnością. - Pamiętam pierwszy weekend, kiedy to serial miał premierę, ktoś wysłał mi wideo, które w zasadzie już stało się viralem - wspomniał Ryan. - Nagrano wtedy na ulicy w Nowym Jorku mieszkanie i można było zobaczyć na nim, że we wszystkich oknach ludzie oglądają właśnie "Ród Smoka" - dodał.

"Ród smoka" gdzie i kiedy oglądać?

Serial produkcji HBO dostępny jest na platformie streamingowej Max, która niedawno zastąpiła HBO Max.

Osoby, które posiadały wcześniej wykupiony dostęp do streamingu, mogą znajdować się teraz w Pakiecie przed Max, czyli obejrzą "Ród smoka" w jakości 4K. Nic nie stoi na przeszkodzie, by oglądać też serial na kanale HBO, gdzie pierwszy odcinek nowego sezonu swoją emisję ma o godzinie 20.10 w poniedziałkowy wieczór.

Zobacz też:

Autor: Katarzyna Lackowska

Reporter: Anna Senkara

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla