"To wszystko jest naprawdę epickie". Jakie seriale i filmy ogląda Małgosia Rozenek-Majdan? 

Małgosia Rozenek-Majdan
Co na platformie MAX ogląda Małgosia Rozenek-Majdan?
Co na platformie MAX ogląda Małgosia Rozenek-Majdan?
Sandra Hajduk-Popińska o platformie MAX
Sandra Hajduk-Popińska o platformie MAX
Co Paulina Krupińska-Karpiel ogląda na platformie MAX?
Co Paulina Krupińska-Karpiel ogląda na platformie MAX?
Maciej Gozdowski o platformie MAX
Maciej Gozdowski o platformie MAX
Kasia Wajda na premierze Max
Kasia Wajda na premierze Max
Czy platforma Max spełni oczekiwania prawdziwych kinomanów? Anna Senkara nie ma wątpliwości
Czy platforma Max spełni oczekiwania prawdziwych kinomanów? Anna Senkara nie ma wątpliwości
Przenieś się do świata smoków
Przenieś się do świata smoków
Platforma streamingowa MAX ruszyła 11 czerwca. W bibliotece znajdziemy wiele ciekawych propozycji. Komedie, filmy fabularne, ale również dokumenty i kultowe seriale, które pokochał cały świat, takie jak "Ród Smoka". Małgosia Rozenek-Majdan była jedną z nielicznych osób, które mogły zobaczyć 1. odcinek drugiego sezonu serialu podczas oficjalnej premiery w Paryżu. Jak wspomina to wyjątkowe wydarzenie i co będzie oglądała na platformie MAX?

Co na platformie MAX będzie oglądałą Małgosia Rozenek-Majdan?

Małgosia Rozenek-Majdan była jedną ze znanych osób, która świętowała start MAX-a. Redakcja Dzień Dobry TVN online również pojawiła się na wydarzeniu, by dowiedzieć się, co nasze gwiazdy będą oglądały na platformie i czego wyczekują najbardziej.

- Ja oczekuję ekstremalnych emocji, niesamowitego sportu i przede wszystkim bardzo jakościowej rozrywki. Ja kocham komedię, wszystko to, co kończy się happy endem, co jest pogodne, co daje mi poczucie szczęścia i wiem, że to też znajdę na platformie MAX - przyznała Małgosia.

"Ród smoka" na platformie MAX

Od 17 czerwca w HBO i na platformie Max fani serialu "Ród Smoka" mogą zobaczyć drugi sezon tej kultowej już produkcji. Historia brutalnej wojny domowej, która wydarzyła się na 200 lat przed wydarzeniami znanymi z "Gry o Tron" zaciekawiła ludzi na całym świecie. Europejska premiera kolejnej edycji odbyła się w ikonicznym Théatre du Châtelet, w samym sercu Paryża. Jedną z gwiazd, które się tam pojawiły była Małgosia Rozenek-Majdan.

- Widzieliśmy 1. odcinek 2. sezonu - zachwycający (...) Ten budżet jest wyraźnie widoczny, jest też świetny casting, ale przede wszystkim scenografia, zdjęcia, muzyka. To wszystko jest naprawdę epickie - przyznała.

Fani kina dzielą się na tych, którzy dozują emocje i robią przerwy od kolejnych odcinków i na tych, którzy nie potrafią odejść od telewizora, kiedy już się wciągną. Do których z nich należą Małgosia i członkowie jej rodziny?

- My sobie dawkujemy przyjemności, zawsze oglądamy dwa odcinki, po czym robimy przerwę, a wszystko po to, by nam się ta przyjemność za szybko nie skończyła - wyjaśniła.

Zobacz też:

Autor: Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

podziel się:

Pozostałe wiadomości