Gwiazdy

Robert Lewandowski wspomina rodzinną tragedię. "Ta sytuacja zmieniła mnie na zawsze"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski nieczęsto dzieli się z fanami osobistymi przeżyciami. Śmierć bliskiej osoby zostawiła w nim jednak stratę, o której piłkarz zdecydował się opowiedzieć. Kapitan polskiej reprezentacji w emocjonalnej rozmowie wyznał, jak uporał się ze śmiercią ukochanego taty.

Robert Lewandowski - życie rodzinne

W kontekście bliskich Roberta Lewandowskiego najwięcej przeczytamy w mediach o jego żonie i dzieciach. Piłkarz poznał swoją przyszłą żonę w 2007 roku. Na Mazurach odbywał się wówczas obóz dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego. To tam doszło do ich pierwszego spotkania, które zaowocowało płomiennym uczuciem.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Anna i Robert Lewandowscy z pewnością tworzą jedno z najbardziej rozpoznawalnych i podziwianych małżeństw w Polsce. Sportowcy doczekali się dwóch córek. Obie dziewczynki świętują urodziny wiosną - starsza, Klara, przyszła na świat 4 maja 2017 r., a młodsza, Laura, 6 maja 2020 r.

Robert Lewandowski o śmierci ojca

Robert Lewandowski kilka miesięcy temu podpisał kilkuletni kontrakt z FC Barceloną. Piłkarz coraz częściej udziela się zatem w międzynarodowych mediach. W najnowszym wywiadzie dla BBC opowiedział o dramacie, jaki przeżył, mając 16 lat. Nastolatek nie był gotowy na śmierć taty w momencie, kiedy zaczynał walczyć o swoje marzenia.

- Kiedy masz 16 lat, nigdy nie wiesz, co jest dla ciebie najlepsze. Zdecydowałem, że pójdę ścieżką piłki nożnej. Nie miałem ojca, który mógłby powiedzieć, co jest dla mnie najlepsze, miałem tylko matkę. Ta sytuacja być może zmieniła mnie na zawsze – podkreślił Lewandowski.

Kapitan reprezentacji Polski wyznał, że kiedy jest na boisku, cały czas czuje obecność i wsparcie ojca. - Wiem, że jest tam i bardzo mnie wspiera – powiedział.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości