Gwiazdy

Świąteczny klimat w domu Małgorzaty Sochy. "Widać, że to jest szczęśliwa rodzina"

Gwiazdy

Rodzinne święta u Małgosi Sochy

Tegoroczne przygotowania do świąt Bożego Narodzenia są dla Małgorzaty Sochy wyjątkowe. Kamera Dzień Dobry TVN odwiedziła ją na planie zdjęciowym do świątecznej kampanii marki Apart. Aktorka wystąpiła w niej z niezwykłymi gośćmi.

Święta u Małgorzaty Sochy

W tegorocznej, świątecznej odsłonie kampanii reklamowej marki Apart Małgorzata Socha pojawiła się wraz ze swoimi bliskimi.

- To jest dla mnie niecodzienna sytuacja. Nigdy nie miało miejsca to, żebym się znalazła na planie filmowym, zdjęciowym z moją rodziną. W tym wyjątkowym projekcie jesteśmy wszyscy razem, ja z moim mężem, z moimi dziećmi i z moją mamą - powiedziała Małgosia. - Dzieci są fantastyczne, mój mąż też naprawdę się bardzo dobrze odnajduje na planie. Przyznam szczerze, że chyba tylko ja się najbardziej denerwuję za nich wszystkich. Patrzę na nich i jestem z nich dumna i cieszę się, że tak sobie dobrze radzą - dodała.

Na planie nie mogło zabraknąć znanego fotografa, Marcina Tyszki.

- Cała rodzina to jest żywioł, nieokiełznany zupełnie. Gosia, wiadomo, profesjonalistka, superaktorka. Ale już Krzyś nie ma tak dużo do czynienia z kamerą. Natomiast mama Gosi miała okazję pracować już parę razy na dużych sesjach, tak że wie, na czym to polega - powiedział Tyszka.

Pani Bożena, mama aktorki, świetnie odnalazła się w pozowaniu do zdjęć. - Bardzo dobrze się czuję. Jestem bardzo zadowolona. Jakoś tak mnie to rozluźnia. Dzieci są w swoim żywiole i bawią się, jak mogą. Jest cudownie po prostu - podkreśliła Bożena Socha.

- Na planie jest absolutnie fantastyczna energia - dodał Michał Stawecki, dyrektor marketingu firmy Apart. - Widać, że czują się doskonale w swoim towarzystwie. Wygłupiają się, śmieją się. Radość jest iście świąteczna - stwierdził.

Jaką mamą jest Małgorzata Socha?

Praca na planie z dziećmi była dla aktorki wielką przyjemnością.

- Ona jest bardzo troskliwa względem dzieci - oceniła pani Bożena. - Tylko dba, żeby one się dobrze czuły, żeby się wyspały. Jak każda zresztą mama - powiedziała.

Żeby Małgosia i jej bliscy mogli poczuć magię nadchodzących świąt, to sesja zdjęciowa została zorganizowana w jej domu.

- My kochamy święta, kochamy Boże Narodzenie i właśnie w ten sposób je obchodzimy - podsumowała gwiazda.

- Przede wszystkim widać, że to jest szczęśliwa rodzina - zauważył Marcin Tyszka. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości