Gwiazdy

Krótka piłka z Mateuszem Gesslerem. Jaki prywatnie jest słynny restaurator?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Mateuszem Gesslerem
Krótka piłka z Mateuszem GessleremDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Mateusz Gessler jest jednym z najlepszych polskich kucharzy. Jaki jest prywatnie? Jaka jest jego najgorsza cecha charakteru? Kim chciał zostać, gdy był jeszcze małym chłopcem? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Mateusz Gessler. Jaki jest prywatnie?

Mateusz Gessler jest jednym z najbardziej popularnych i najlepszych polskich kucharzy. Nasz reporter Mateusz Hładki spotkał się z restauratorem w jego nowym lokalu i zapytał, ile czasu spędza w pracy. - Bardzo dużo, ale warto. Siedem dni w tygodniu, jakieś 14-15 godzin dziennie - mówił Mateusz Gessler.

Co, jego zdaniem, jest najważniejsze w prowadzeniu restauracji? - Cztery rzeczy. Kuchnia, atmosfera, serwis i z kim się siedzi przy stole - mówił Mateusz Gessler. Nasz reporter zapytał restauratora również o jego najgorszą cechę charakteru. - Upierdliwy, wybuchowy i uparty jak osioł - wyznał kucharz.

Co Mateusz Gessler ma zawsze przy sobie?

Mateusz Gessler w rozmowie z naszym reporterem wyznał, że zawsze ma przy sobie uśmiech, a dzień zaczyna od kawy. Słynny restaurator został zapytany także o to, kim chciał zostać, gdy był jeszcze dzieckiem. Co odpowiedział? - Policjantem. Dlaczego? - Bo uwielbiam mundur (...) - dodał.

Jak się relaksuje? Czy przykłada dużą wagę do ubrań? Czym najłatwiej go zdenerwować? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości