Martyna Wojciechowska zwyciężczynią plebiscytu "Co za Rok!" w Co za Tydzień Online. "Taka nagroda zobowiązuje"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
instagram.com
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska znalazła się w gronie zwycięzców plebiscytu "Co za Rok!", organizowanego przez redakcję serwisu cozatydzien.tvn.pl. Decyzją czytelników znana podróżniczka otrzymała wyróżnienie w kategorii "Inspiracja roku 2022". - Dziękuję za Wasze głosy - napisała dziennikarka na swoim instagramowym profilu, dzieląc się radością płynącą z wygranej.

Martyna Wojciechowska zwyciężczynią plebiscytu "Co za Rok!"

W styczniu serwis cozatydzien.tvn.pl świętował 1. urodziny. Z tej okazji jego czytelnicy zostali zaproszeni do udziału w wyjątkowym głosowaniu. W ramach plebiscytu "Co za Rok!" mogli typować swoich faworytów w następujących kategoriach: "Odkrycie Roku 2022","Gwiazda Filmowa 2022", "Gwiazda Muzyczna 2022" oraz "Inspiracja Roku 2022". W gronie zwycięzców znalazła się Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska – koniec sezonu
Martyna Wojciechowska – koniec sezonu Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- INSPIRACJA ROKU 2022! Dziękuję za to wyróżnienie i przede wszystkim za Wasze głosy! (...). Dzięki głosom internautów zajęłam w niej pierwsze miejsce. Taka nagroda zobowiązuje i motywuje do dalszego działania w 2023 roku! - czytamy w poście, który znalazł swoje miejsce na instagramowym profilu znanej podróżniczki.

Martyna Wojciechowska uczciła kolejny sukces. Fani nie szczędzą słów uznania

Pod postem Martyny Wojciechowskiej pojawiło się wiele komentarzy. Użytkownicy Instagrama jednogłośnie orzekli, że dziennikarka w pełni zasłużyła na takie wyróżnienie. Ich słowa z całą pewnością wywołały uśmiech na twarzy zwyciężczyni plebiscytu.

- "Gratulacje", "Nagroda w pełni zasłużona. Bardzo mnie inspirujesz i dajesz mi motywację do działania", "Jesteś wspaniała", "Dla mnie inspiracja od wielu lat", "Jest Pani wspaniałą kobietą" - pisali fani.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA WARSZAWA

Pozostałe wiadomości