Małgorzata Rozenek pochwaliła się płaskim brzuchem i zdradziła, jak wygląda jej dieta. "Każdemu polecam"

Autor:
Nastazja
Bloch
Czy wegetarianie żyją dłużej?
Czy wegetarianie żyją dłużej?Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Małgorzata Rozenek-Majdan w niedzielny poranek pochwaliła się w sieci wysportowaną figurą. Prowadząca Dzień Dobry TVN opublikowała zdjęcie wykonane w lustrze, a także zdradziła, jak wygląda jej dieta. Co postanowiła wykluczyć z jadłospisu?

Małgorzata Rozenek-Majdan – sposób na idealną figurę

Małgorzatę Rozenek Majdan los bez wątpienia obdarzył dobrymi genami. Prowadząca Dzień Dobry TVN ma nie tylko filigranową budowę ciała, ale, jak się okazuje, także wysportowane ciało. W marcowy weekend Gosia pokusiła się udostępnienie zdjęcia, na którym odsłania swój płaski i umięśniony brzuch. Jak przyznała, jędrne i smukłe ciało to zasługa nie tylko treningu, ale także diety oraz zdrowego stylu życia.

- Trening to podstawa, jest wiele darmowych treningów w necie. Sen jest bardzo ważny. Na zabiegi to szczerze nie bardzo mam ostatnio czas. Nawadnianie - ultra ważne, ale żywienie to podstawa – dodała w komentarzu.

Co zatem je Małgorzata? W mediach społecznościowych przyznała, że jakiś czas temu zrezygnowała z mięsa. Obecnie prowadzi dietę wegetariańską, która pozytywnie wpływa na jej zdrowie i samopoczucie.

- Najlepsza dieta? #vege. Niejedzenie mięsa to najlepsze co mogło mi się przytrafić, każdemu bardzo polecam. Nawet okresowo, to uczucie lekkości, które towarzyszy diecie wegetariańskiej powoduje, że chce Ci się latać. Wiosna to dobry czas na rozpoczęcie tej przygody – czytamy w opisie.

Idealna sylwetka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Pod postem Małgosi pojawiło się przeszło 400 komentarzy. Internauci zachwyceni figurą naszej prowadzącej, licznie komplementowali zdjęcie. Wśród wypowiedzi głos zabrał także trener, który podkreślił, aby pamiętać, że sama dieta to nie wszystko. Za spektakularnym wyglądem, stoi ciężka praca – dieta, trening i dyscyplina.

- "Gratulacje Pani @m_rozenek! Pamiętajmy, że za piękną figurą stoi bardzo, ale to bardzo ciężka praca. Dieta to jedno, trening to druga rzecz, dyscyplina i regeneracja …o tych ostatnich rzeczach często zapominamy", "Jesteś petarda, Wyglądasz obłędnie", "Extra sylwetka. Wiecznie piękna i młoda. Żeby osiągnąć coś takiego, trzeba ciężko pracować, te zazdrosne leniwe baby, zamiast się wziąć za siebie, to wolą komentować i obrażać" - pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości