Maja Hyży przeszła 7 operacji. "Musiałam się na nowo uczyć chodzić"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
JastrząbPost.pl
Maja Hyży

Maja Hyży od lat zmaga się z problemami ortopedycznymi. Na biodrze ma dużą bliznę, która jest pozostałością po jednej z poważnych operacji. Wokalistka w najnowszym wywiadzie wyznała, że w przeszłości doświadczyła ogromnego bólu, musiała być rehabilitowana, ale dziś te trudne przeżycia dają jej siłę do działania. Czego musi sobie odmawiać ze względu na zdrowie?

Maja Hyży o operacjach

"Jako nastolatka przeszłam przez swoje piekło, ale dziś wiem, że moje blizny nie szpecą" - tak napisała Maja Hyży pod jednym ze swoich zdjęć, na którym odsłoniła dużą bliznę na biodrze. To ślad po operacji, jednej z wielu. Wokalistka, kiedy była nastolatką, mierzyła się z dużymi problemami zdrowotnymi. W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy na ten temat.

Zdrowie

Czy Polacy dbają o zdrowie swojej wątroby?
Czy Polacy dbają o zdrowie swojej wątroby? Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

- Rzeczywiście jestem po kilku operacjach. Jest ich już 7. (...) Kolejne jeszcze mnie czekają, natomiast ja jestem cały czas uśmiechnięta, mam w sobie siłę do działania, do stawiania sobie celów i osiągania marzeń. Stąd też jest ta energia, żeby jednak pokazać, iż takie sytuacje, które spotkały mnie w moim młodym życiu, nie sprawiły, że poszłam w dół, tylko cały czas się podnoszę, pnę się do góry w swoim tempie i mam tę siłę do działania i do walki - podkreśliła Hyży.

Maja Hyży miała 7 operacji

Piosenkarka do tej pory boryka się z problemami z biodrami.

- Fakt operacji nie jest niczym pozytywnym. Ból, rehabilitacja, stawianie pierwszych kroków, to brzmi śmiesznie, ale jak miałam 17 lat, to musiałam się na nowo uczyć chodzić, tyle leżałam w łóżku. Przeżyłam swoje, ale teraz, jak sięgam pamięcią w przeszłość, to wspominam to pozytywnie i wyciągam z tego jakieś plusy i pozytywne wartości, które przydają mi się teraz w moim życiu - zaznaczyła.

Z powodu problemów ortopedycznych artystka musi się oszczędzać. Czego nie może robić?

- Sporty u mnie są zakazane. Natomiast śmieszną sytuacją jest to, że ja nie powinnam chodzić w obcasach, w szpilkach. Ale na przekór temu wszystkiemu na pierwszą moją wizytę po operacji przyszłam w moich pierwszych obcasach, bo chciałam pokazać sobie i też powiedzieć lekarzowi, że to jest mój moment - wspominała Maja.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: JastrząbPost.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości