Królowa Camilla zaskoczyła odważnym gestem wobec króla Karola. "Uwielbiam ich relację"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Wizjoner i pianista zagra przed rodziną królewską z Tajlandii
Wizjoner i pianista zagra przed rodziną królewską z Tajlandii
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Król Karol III i królowa Camilla wybrali się w podróż do Kenii. Podczas pobytu żona króla została przyłapana na tym, jak dotyka jego pośladków. Nagranie szybko obiegło sieć jednak, zamiast oburzyć, jedynie rozśmieszyło internautów.

Królowa Camilla klepnęła męża w pośladek

Królowa Camilla i król Karol III na co dzień sumiennie wykonują swoje obowiązki i stosują się do zasad ściśle określonej etykiety, jednak czasem zdarza im się zapomnieć o obowiązujących regułach - w końcu miłość niekiedy składania nas do robienia mało przemyślanych rzeczy.

Tak było właśnie w przypadku pary królewskiej podczas ich podróży do Kenii. Małżeństwo zostało uchwycone na nagraniu, gdzie możemy dostrzec jak królowa Camilla subtelnie klepnęła króla Karola III w pośladek. Być może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w tamtym momencie członkowie monarchii brytyjskiej znaleźli się w centrum zainteresowania tłumu ludzi.

Księżna Camilla rozbawiła internautów

Film, w którym możemy dostrzec niecodzienny gest królowej wobec męża szybko wyciekł do sieci i stał się prawdziwym hitem wśród fanów rodziny królewskiej z całego świata. Nie wzbudził jednak publicznego oburzenia, a jedynie rozbawił internautów.

Wielu z nich doceniło, że mimo pełnienia tak ważnej funkcji, Camilla i Karol pokazują, że mają do siebie dystans, a łączące ich uczucie wciąż jest prawdziwe i silne. - "Uwielbiam ich relację", "Oni są absolutnie uroczy", "To w sumie słodkie", "Właśnie takie gesty sprawiają, że wieloletni związek wciąż jest namiętny", "To jest prawdziwa miłość" - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images AsiaPac

podziel się:

Pozostałe wiadomości