Książę Harry i Meghan Markle znów podpadli królowi. "Jest bardziej wściekły niż kiedykolwiek"

Książę Harry i Meghan Markle znów rozwścieczyli króla. Czym tym razem?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Meghan Markle i książę Harry świętują 5. rocznicę ślubu
Meghan Markle i książę Harry świętują 5. rocznicę ślubu
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Król Karol III i książę William bacznie obserwują poczynania odsuniętej od pełnienia rodzinnych obowiązków pary książęcej Sussex. Nie inaczej było w przypadku ostatniej podróży księcia Harry'ego i Meghan Markle do Afryki. Małżonkowie swoim zachowaniem mieli zdenerwować monarchę. O co poszło tym razem? Ekspert Tom Quinn wskazał kluczowe znaki.

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Nigerii. Rozzłościli króla Karola III

Meghan Markle i książę Harry wybrali się niedawno do Afryki. W Nigerii promowali stworzone niegdyś przez brytyjskiego księcia Henryka międzynarodowe zawody sportowe Invictus Games. Ta wizyta nie spodobała się m.in. królowi Karolowi III. Monarcha miał oskarżyć parę książęcą Sussex o nieuczciwość i korzystanie podczas prywatnej wycieczki z przywilejów królewskich mimo wcześniejszej rezygnacji z pełnienia rodzinnych obowiązków. Sytuację tę dla mirror.co.uk skomentował ekspert przyglądający się losom royalsów - Tom Quinn.

- William jest absolutnie wściekły i zdeterminowany, aby znaleźć sposób, by zapobiec takim wydarzeniom w przyszłości. Mówi się, że Karol jest bardziej wściekły niż ktokolwiek kiedykolwiek widział - przekazał rozmówca.

To, co naprawdę zdenerwowało członków rodziny królewskiej, to fakt, że Nigeryjczycy potraktowali Meghan i Harry'ego tak, jakby myśleli, że to oficjalna wycieczka royalsów. (...) Było tam wszystko, czego można się spodziewać po oficjalnej wizycie królewskiej – przyjęcia, wizyty w szkołach i organizacjach charytatywnych. Przemówienia Meghan i Harry'ego oraz cała ich postawa zostały zaprojektowane tak, aby sprawiać wrażenie, że nadal są w pełni opłaconymi członkami rodziny królewskiej
- dodał Tom Quinn.

Bunt księcia Harry'ego i Meghan Markle?

Według analiz eksperta podjęta przez parę książęcą Sussex próba organizowania nieoficjalnego tournée królewskiego po Afryce jest wyrazem buntu i odważnym oświadczeniem, że małżonkowie nie chcą zaakceptować faktu pełnego odłączenia od royalsów.

- William i Karol drapią się po głowach i myślą: "Jak mamy kontrolować tę koszmarną sytuację?" - stwierdził na łamach mirror.co.uk Tom Quinn.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: mirror.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: WPA Pool, Anadolu/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?