Gwiazdy

Julia Wieniawa zaśpiewała nową piosenkę Adele. Nagranie podbija sieć

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Reporter:
Sandra Hajduk
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Co nowego w show-biznesie?

Julia Wieniawa, poza tym, że jest aktorką i influencerką, jest też wokalistką. Swój talent postanowiła pokazać z innej strony niż zazwyczaj – na TikToku zaśpiewała fragment nowej piosenki Adele. Utwór w wykonaniu aktorki szybo stał się hitem w sieci.

Julia Wieniawa jako wokalistka

Julia Wieniawa zagrała w kilku serialach i filmach, szybko jednak zaczęła robić karierę także jako piosenkarka. W swojej karierze muzycznej wydała już dziesięć singli, z czego dwa z gościnnym udziałem innych gwiazd. Zagrała też w teledyskach, między innymi "Bez niej nie byłoby nas" Jeremiego Sikorskiego czy "Immunity” Tego Typa Mesa i Justyny Święs.

Dodatkową popularność przynoszą jej wykonywane przez nią covery – można między innymi usłyszeć ją w utworze Alicii Keys, a od niedawna także w nowej piosence Adele, "Easy on me".

Julia Wieniawa w utworze Adele "Easy on me"

Prowadzący zachwycili się utworem "Easy on me" w wykonaniu Julii. Jak zauważyła Sandra Hajduk, ten hit Adele ma już kilkadziesiąt milionów wyświetleń na You Tube, a przypomnijmy, że ukazał się 15 października 2021 roku. Dodatkową popularność przynoszą mu jego covery, których liczba rośnie z dnia na dzień.

"Easy on me" nie jest jednak wyjątkiem. Liczba wyświetleń utworów Adele liczona jest w miliardach – sam kawałek "Rolling in the deep" ma ich w tym w tym momencie blisko 1,9 mld, "Someone like you" – 1,8 mld, natomiast "Hello" – niewiele poniżej 2,9 miliarda. Wielki powrót Adele jest więc ogromnym wydarzeniem nie tylko dla jej największych fanów – piosenkarka stała się już ikoną popkultury.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości