Gwiazdy

Johnny Depp nie przyznaje się do znęcania nad żoną. "W życiu nie uderzyłem żadnej kobiety"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
CNN
Co nowego w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

Johnny Depp zeznawał w sprawie o zniesławienie przeciwko swojej byłej żonie Amber Heard. Jego wystąpienie w sądzie w Fairfax trwało trzy godziny i będzie kontynuowane następnego dnia. Aktor szczegółowo odniósł się do zarzutów dotyczących stosowania przemocy domowej i zażywania narkotyków.

Proces Johnny'ego Deppa

Sprawa sądowa wytoczona przez Johnny'ego Deppa przeciwko Amber Heard nabiera rumieńców. Swoje zeznania we wtorek 19 kwietnia rozpoczął aktor, który na początku przesłuchania ogłosił, że "jego celem jest prawda". Gwiazdor "Piratów z Karaibów" domaga się 50-milionowego odszkodowania w związku z artykułem Washington Post z 2018 r., w którym Heard pisała o swoich doświadczeniach z przemocą domową. Nazwisko Johhnny'ego Deppa nie padło w tekście, jednak publikacja mocno nadszarpnęła wizerunek aktora.

- Nigdy nie osiągnąłem punktu, w którym uderzyłem panią Heard w jakikolwiek sposób, ani w życiu nie uderzyłem żadnej kobiety - zeznał przed sądem.

Rozwody

Rozwody 50+
Rozwody 50+Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Opisał także burzliwe relacje swoich rodziców oraz psychiczną i fizyczną przemoc, której on i jego rodzeństwo doświadczali ze strony matki. Depp zdradził również, że jego pierwszy kontakt ze środkami odurzającymi miał miejsce, gdy był 11-latkiem. Wówczas brał tabletki na receptę, które podbierał matce. Twierdził, że robił to, by "uciec od chaotycznej natury swoich przeżyć". Proces jest transmitowany przez telewizję.

- W Stanach jest to szalenie popularne - wyjaśnił Mateusz Hładki. - Są nawet kanały telewizyjne relacjonujące sprawy sądowe. Można to oglądać w internecie i tradycyjnych telewizjach. To rodzaj reality show - wyjaśnił.

Kariera Johnny'ego Deppa

Depp twierdzi, że artykuł byłej żony doprowadził go do strat finansowych, w tym do rezygnacji z przyszłych filmów z serii "Piraci z Karaibów" po tym, jak przez 15 lat był główną gwiazdą produkcji.

- Pewnego dnia jesteś Kopciuszkiem, a potem w 0,6 sekundy jesteś Quasimodo - powiedział Depp - Nie zasłużyłem na to, ani moje dzieci, ani ludzie, którzy wierzyli we mnie przez te wszystkie lata - podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: CNN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości