Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Marek ma żal do Magdy. Wyzna wszystko podczas Pandory

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Co Grzegorz chciałby otrzymać w prezencie od Magdy?
"Hotel Paradise 6". Co Grzegorz chciałby otrzymać w prezencie od Magdy?
wideo 2/5

Kłótnie w "Hotelu Paradise" ustąpiły miejsca miłosnym uniesieniom. Szczególnie iskrzy w dwóch parach. Przed zbliżającym Rajskim Rozdaniem jeszcze sporo się wydarzy. Kto może czuć się bezpiecznie, a kto będzie musiał obmyślić plan na przetrwanie eliminacji?

"Hotel Paradsie 6". Co się wydarzy w 29. odcinku?

Nowe uczestniczki, Ola i Klaudia, zawalczą o tajemniczą skrzynkę. Zmierzą się w konkurencji, w której najważniejsza będzie celność. Ta, która zbierze więcej punktów, otrzyma możliwość wyboru jednego z trzech pudełek. Są tam immunitet, możliwość zablokowania dowolnej pary i pusta kartka. Zwyciężczyni zadania dopiero na Rajskim Rozdaniu dowie się, co wylosowała.

Następnie mieszkańcy rajskiej willi zasiądą do cotygodniowej Pandory. W ogniu pytań znajdzie się m.in. Magda. Dotychczas była w parze z Markiem, ale teraz buduje relację Grzegorzem. Marek ma jej za złe, że tak szybko zmieniła obiekt zainteresowań. Chłopak da upust swoim emocjom i powie, co tak naprawdę myśli o zachowaniu ekspartnerki.

W 29. odcinku "Hotelu Paradise" zapanuje miłosna atmosfera. Nikt nie ma wątpliwości, że strzała Amora ugodziła Grzesia, który nie odstępuje Magdy na krok. Ona odwzajemnia jego uczucia, dlatego wieczory w ich wspólnej sypialni są naprawdę gorące. Nie brakuje czułych objęć i namiętnych pocałunków. Związek Davida i Angeliki również zmierza w stronę romantycznych uniesień. Coraz śmielej okazują sobie zainteresowanie i ewidentnie mają się ku sobie. Co z tego wyniknie?

Monika czuje, że grunt pali się jej pod nogami. Nie ma pewnej pary, a wielkimi krokami zbliża się eliminacja. Czy wymyśli plan, który zapewni jej dalszy udział w programie? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości