Gwyneth Paltrow ujawniła szczegóły swojej diety. Zalała ją fala krytyki. "Przestańcie słuchać rad celebrytów"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
elle.pl, mother.ly
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Aktorki, piosenkarki czy modelki zwykle postrzegane są jako wzór zdrowego i pięknego wyglądu. Nie brakuje jednak gwiazd, które za sprawą kontrowersyjnych nawyków żywieniowych spotykają się z ostrą krytyką. W tym gronie znalazła się Gwyneth Paltrow. Artystka opowiedziała o swoim codziennym jadłospisie w jednym z zagranicznych podcastów. Jej wypowiedź wywołała niemałe poruszenie w sieci.

Jak wygląda dieta Gwyneth Paltrow?

Gwyneth Paltrow postanowiła podzielić się z fanami szczegółami swojej diety. W jednym z odcinków podcastu "The Art of Being Well With Dr. Cole" opowiedziała o tym, co najczęściej trafia na jej talerz. 50-letnia aktorka przyznała, że jest zwolenniczką okresowego postu, przy okazji wymieniając produkty, po które sięga na co dzień.

- Zazwyczaj jem około 12:00, natomiast rano ograniczam się tylko do rzeczy, które nie podnoszą poziomu cukru we krwi, więc na ogół piję kawę. No i uwielbiam jeść zupę w ramach lunchu. W ostatnim czasie najczęściej wybieram bulion z kości - wyjaśniła gwiazda.

Artystka podkreśliła, że stara się zażywać jak najwięcej ruchu. Jako ulubione aktywności wskazała pilates, spacery i ćwiczenia z trenerką gwiazd, Tracy Anderson. Choć jej zamiłowanie do sportu można by uznać za godne pochwały, pozostała część wypowiedzi spotkała się z ostrą krytyką ze strony wielu osób.

Gwyneth Paltrow skrytykowana za nawyki żywieniowe

Rutyna żywieniowa Gwyneth Paltrow wywołała niemałe poruszenie wśród użytkowników mediów społecznościowych. Aktorka została oskarżona o promowanie zaburzeń odżywiania. Jej nawyki skomentowało wielu dietetyków, między innymi Lauren Cadillac, na TikToku znana jako Feelgooddietitian.

- To nie jest wystarczająca ilość jedzenia, zwłaszcza dla kogoś, kto ma ponad 170 cm wzrostu. Proszę, przestańcie słuchać rad celebrytów w sprawie waszego zdrowia - zaapelowała ekspertka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: elle.pl, mother.ly

Źródło zdjęcia głównego: RB/Bauer-Griffin / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości