Gwiazdy

"Mask Singer". Znamy zwycięzcę programu. Kto ukrywał się pod maską?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "Mask Singer"

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji muzycznego show "Mask Singer". Widzowie TVN poznali tożsamość wszystkich uczestników. W ostatnim odcinku na scenie zmierzyli się Deszcz, Bocian i Kogut. Kto okazał się najlepszy i wygrał?

"Mask Singer" - wielki finał

"Mask Singer" to najbardziej tajemniczy program stacji TVN. Znane i lubiane gwiazdy, ukryte pod niezwykłymi kostiumami, przez ostatnie tygodnie śpiewały wielkie przeboje. Grupa detektywów w składzie: Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński oraz Julia Kamińska mieli za zadanie wpaść na trop, kto kryje się pod maską. Szybko okazało się, że zadanie to nie było łatwe, ponieważ prawdziwy głos uczestników mogli usłyszeć jedynie w trakcie wykonywania piosenki.

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Kto wystąpił w tej edycji "Mask Singer"? Jakie gwiazdy zdemaskowano w poszczególnych odcinkach?

  • 1. odcinek - Tort - Mateusz Banasiuk
  • 2. odcinek - Ośmiornica - Stefano Terrazzino
  • 3. odcinek - Monster - Grzegorz Skawiński
  • 4. odcinek - Wiedźma - Daria Ładocha
  • 5. odcinek - Róża - Dorota Gardias
  • 6. odcinek - Ważka - Barbara Kurdej-Szatan
  • 7. odcinek - Prysznic - Daniel Kuczaj
  • 8. odcinek - Kot - Marcin Miller
  • 9. odcinek - Słońce - Beata Kozidrak

"Mask Singer" - kto wygrał?

W finałowym odcinku zmierzyli się Kogut, Deszcz i Bocian. Po pierwszej serii występów z programem musiał pożegnać się Kogut, zajmując tym samym 3. miejsce w "Mask Singer". Kto krył się pod maską? Okazało się, że był to znany dziennikarz Krzysztof Skórzyński!

W ostatecznym starciu spotkały się dwa, wielkie, kobiece głosy. Gwiazdy jako Deszcz i Bocian rozgrzały detektywów, publiczność w studiu i widzów do czerwoności. Niestety, zwyciężczyni mogła być tylko jedna. 2. miejsce w programie zdobył Bocian, a pod maską była świetna wokalistka Anna Karwan.

1. miejsce zajął Deszcz, czyli ceniona aktorka i piosenkarka Natasza Urbańska. Gwiazda ze wzruszeniem podziękowała za tak wielkie wyróżnienie. Przyznała, że udział w show był dla niej wielką i niezapomnianą przygodą.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/TVN

Pozostałe wiadomości