Gwiazdy

Cezary Pazura o roli marzeń. "To jeszcze by mnie podkręciło"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Cezary Pazura - rola marzeń

Cezary Pazura to jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów. Wcielił się w wiele ról, ale jego fani dopytują w mediach społecznościowych, czy jest jeszcze taka, o której marzy. Dziennikarka dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska, postanowiła zadać mu to pytanie w ich imieniu.

Cezary Pazura o wymarzonej roli

Cezary Pazura zdradził w rozmowie z dziennikarką dziendobry.tvn.pl, że chciałby zagrać postać na miarę Jamesa Bonda czy Johna Wicka.

- Jeszcze chciałbym być taki macho, który będzie wszystkich bił, przerzucał przez ramie, strzelał - wyznał aktor.

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

I dodał:

- Bo takiego, co już się w nim kochają wszystkie kobiety to nie, bo już nie ma czym. Już ten okres minął. Taką fajną zemstę bym zagrał, że coś zrobili bohaterowie i on się teraz mści. To taki punkt wyjścia normalny, tysiące filmów takich widzieliśmy, ale to jeszcze by mnie podkręciło. Sprawdziłbym swoją sprawność fizyczną na planie w takich bójkach, strzelaninach.

Cezary Pazura w "Tajemnicy zawodowej"

Cezary Pazura gra w serialu "Tajemnica zawodowa". Drugi sezon można oglądać już w serwisie Player.pl. Aktor wciela się w ginekologa, Andrzeja Żurawskiego, niewiernego męża Julii Żurawskiej, w którą wciela się się Magdalena Różczka.

Ten serial łączy w sobie wątki kryminalne i obyczajowe. W produkcji widzowie zobaczą plejadę doskonałych aktorów: Piotra Starmowskiego, Andrzeja Zielińskiego, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch i Laurę Breszkę.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości