Oliwia i Krystian Pesta o zmaganiach w Azji Express. "Wiedziałem, że to będzie strzał w dziesiątkę"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Rodzeństwo z powerem o zmaganiach w Azji
Rodzeństwo z powerem o zmaganiach w AzjiDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Oliwia i Krystian Pesta to jedna z ośmiu par biorących udział w show "Azja Express". Choć dzieli ich 10 lat różnicy, to w programie udowodnili, że rozumieją się bez słów. Jak ta przygoda wpłynęła na ich relację? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Siła rodzeństwa Pestów

Ruszyła kolejna edycja Azji Express, w której osiem par wyruszyło w podróż po Turcji i jej okolicach. Prawdziwy rollercoaster emocji dostarczają nam walczące o wygraną gwiazdy, a wśród nich Krystian Pesta wraz z siostrą Oliwią Pestą. Choć dzieli ich 10 lat różnicy, rozumieją się praktycznie bez słów. - Mamy ze sobą tak piękną relację, wiedziałem, że to będzie strzał w dziesiątkę i ten program pokazał, że możemy na sobie polegać - tłumaczył aktor.

Rodzeństwo z powerem

Podczas rozmowy z prowadzącymi Dzień Dobry TVN, rodzeństwo zostało poddane testowi zgodności. Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik zadali im kilka pytań, które miały zweryfikować, czy rzeczywiście Oliwia i Krystian wiedzą o sobie nawzajem tak wiele, jak im się wydaje.

Okazuje się, że starszy brat doskonale wiedział np. jakie było ulubione zwierzę młodszej siostry w dzieciństwie (pies) czy co pije na śniadanie (herbata), natomiast Oliwia zgadła, z jaką parą najlepiej dogadywał się podczas udziału w programie (Reni Jusis i Remigiusz Dorawa).

Rodzeństwo zgodnie przyznało, że najcenniejszą pamiątką, jaką udało się im przywieźć z programu "Azja Express" są po prostu dobre wspomnienia.

Zobacz całą rozmowę w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości