Agnieszka Kaczorowska-Pela o byciu mamą. "Czasem płaczę z bezsilności"

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
Party.pl
Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie
Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesieDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Agnieszka Kaczorowska-Pela opowiedziała, jak łączy rodzicielstwo z pracą zawodową i dlaczego bywa to trudne. Tancerka wyznała także, że co prawda miewa momenty załamania, ale bycie mamą wiele ją nauczyło.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o gorszych momentach

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest aktywną zawodowo mamą dwóch córek. W rozmowie z dziennikarzem Party.pl opowiedziała, jak jej życie wygląda na co dzień. Aktorka i tancerka nie ukrywała, że miewa gorsze samopoczucie. - Ja też czasem płaczę z bezsilności. Ja też mam takie dni. Też jestem człowiekiem - powiedziała Kaczorowska-Pela.

Jednocześnie podkreśliła, że jest jednak przeciwna demonizowaniu macierzyństwa, bo wiele ją ono nauczyło, a dzięki dzieciom na nowo odkrywa pewne aspekty życia. - Równolegle z tym, co jest przytłaczające i trudne, płynie tyle wspaniałości z bycia rodzicem i tyle można z tego czerpać dla siebie, że szkoda by było, żeby niektórzy tylko i wyłącznie ze strachu, bo znają jedną część tego wszystkiego, rezygnowali z tego, co mogliby mieć piękne - tłumaczyła.

Piękno macierzyństwa

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej są aktywni zawodowo, stąd niektóre aktywności planowane są przez nich z dnia na dzień. - Nasze dziewczyny są już trochę do tego przyzwyczajone. A z drugiej strony mierzymy się z tymi samymi wyzwaniami, co rodzice innych dzieci. Myślę, że rodzice dobrze zrozumieją, że jest mnóstwo wyzwań - podkreśliła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: Party.pl

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości