Powiększyła się rodzina prowadzącego Dzień Dobry TVN. Zobacz to urocze zdjęcie

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Damian Michałowski o nowym członku rodziny

Rodzina Damiana Michałowskiego właśnie się powiększyła. Prowadzący Dzień Dobry TVN postanowił przygarnąć pod swój dach szczeniaka. Jak na zwierzaka zareagowały jego dzieci? Czy wybrały już dla niego imię?

Damian Michałowski przygarnął szczeniaka

Damian Michałowski zdecydował się powiększyć swoją rodzinę o szczeniaka. - Jeszcze nie wiemy, jak będzie miał na imię, jest kilka propozycji, ale cały czas dzieciaki dyskutują - powiedziała prowadzący Dzień Dobry TVN.

Zwierzęta

To miejsce przytuli każde zwierzątko
To miejsce przytuli każde zwierzątkoDzień Dobry TVN
wideo 2/33

Dziennikarz wyznał, że niedawno musieli pożegnać swojego pupila. - Kilka tygodni temu musieliśmy, niestety, rozstać się z naszym prawie 15-letnim jamnikiem, [...], w sumie nie wiemy, ile miał lat, bo był wzięty ze schroniska. Długo walczyliśmy, ale niestety przychodzi taki trudny moment, w którym trzeba pieska wysłać za tęczowy most - powiedział.

Jak dzieci dziennikarza zareagowały na pieska?

Każdy właściciel psa, czy kota wie, że dom bez zwierzaka jest pusty i bardzo smutny. Prowadzący dodał, że po kilku tygodniach zaczęło im brakować kogoś, kto by się kręcił między nogami. - Mamy taką małą kulkę, wygląda naprawdę jak Reksio, ogonek jest jak wirnik, może mu zaraz odpaść. Jest przecudowny. Dzieciaki zadowolone. Bardzo ciekawa wiosna, wybuchowa, przede mną - wyznał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości