Lara Gessler karmi syna piersią w knajpie. "Zawsze wzrusza mnie taki widok"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Terror wokół karmienia piersią
Terror wokół karmienia piersiąDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Lara Gessler pokazała fanom, jak karmi synka piersią w jednej z restauracji. Wyjątkowy kadr wzbudził zachwyt wśród jej fanek. Wiele kobiet dziękuje restauratorce za normalizowanie tej kwestii wśród społeczeństwa.

Lara Gessler karmi piersią w restauracji

Lara Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych, na Instagramie obserwuje ją 272 tysiące osób. Gwiazda dzieli się tam zarówno sukcesami zawodowymi, jak i ważnymi chwilami z codzienności.

Córka Magdy Gessler spełnia się także w roli mamy. Wraz z mężem Piotrem Szelągiem doczekali się dwójki pociech - 2-letniej Neny i półrocznego synka Bernarda. Lara często porusza tematy związane z macierzyństwem. W najnowszym poście na Instagramie normalizuje m.in. karmienie piersią w miejscach publicznych.

Lara Gessler normalizuje karmienie w miejscu publicznym

Restauratorka zamieściła zdjęcie, na którym karmi piersią synka w restauracji. Zapozowała do niego z maluchem opartym o jedną z nóg. - Lubimy jeść na mieście - napisała w opisie postu. Fanki gwiazdy są zachwycone jej postawą. Cieszą się, że Lara Gessler pokazuje społeczeństwu, że karmienie dziecka w miejscu publicznym nie powinno być czymś zaskakującym.

- "Najważniejsze, że nikt się dziwnie nie patrzy", "To wyczyn karmić na takim krześle, trzeba się nagimnastykować", "Karmisz i się tego nie wstydzisz, brawo", "Więcej takich osób, więcej znanych buzi, które odważnie o tym mówią", "Jako matka karmiąca popieram z całego serca", "Zawsze wzrusza mnie taki widok, coś pięknego" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości