Gwiazdy

Ariana Grande padła ofiarą stalkingu. "Boję się o swoje bezpieczeństwo"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
dailymail.co.uk
Ariana Grande, źródło: x-news

Ariana Grande, która za sprawą niekwestionowanego talentu zaskarbiła sobie sympatię fanów z całego świata, stanęła w obliczu poważnego zagrożenia. Pod hollywoodzką willą piosenkarki ujęto agresywnego mężczyznę z nożem. Policji udało się ustalić, że nieobliczalny stalker nachodził dom artystki od wielu miesięcy.

Ariana Grande padła ofiarą stalkingu

Wstrząsający incydent z udziałem stalkera miał miejsce pod rezydencją Ariany Grande, znajdującą się w dzielnicy Hollywood Hills w Los Angeles. W pobliżu posiadłości pojawił się uzbrojony mężczyzna, który wzbudził niepokój ochroniarzy piosenkarki. Poproszony o natychmiastowe opuszczenie terenu, zaczął podniesionym głosem grozić artystce śmiercią.

Brytyjski portal "Daily Mail" donosi, że za sprawcę zdarzenia uważany jest 23-letni Aharon Brown. Na widok policji mężczyzna podjął próbę ucieczki, jednak dzięki błyskawicznej interwencji funkcjonariuszy udało się go ująć i aresztować. Ze wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, że stalker zaczął pojawiać się pod domem gwiazdy już na początku lutego 2021 roku.

Ariana Grande boi się o swoje życie

Stalker Ariany Grande został załapany i przebywa obecnie w areszcie, jednak artystka wciąż nie czuje się w pełni bezpieczna. Groźby kierowane w jej stronę przez uzbrojonego mężczyznę przełożyły się na rosnące uczucie niepokoju i uzasadniony strach o swoje życie, a także o dobro najbliższych.

Boję się o bezpieczeństwo moje i mojej rodziny. Martwię się, że brak zakazu zbliżania sprawi, że pan Brown będzie nadal przychodził pod mój dom i próbował fizycznie skrzywdzić lub zamordować mnie lub moich bliskich

- czytamy w oficjalnym oświadczeniu piosenkarki. Jak donoszą amerykańskie media, sędzia przychylił się do prośby artystki i nałożył na 23-latka tymczasowy zakaz zbliżania. Kolejne posiedzenie w tej sprawie wstępnie zostało zaplanowane na 5 października 2021 roku.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ariana Grande była terroryzowana przez stalkera przez 7 miesięcy. Groził, że ją zabije

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: dailymail.co.uk

Pozostałe wiadomości