Artykuł z cyklu ''Fisher Price. Let's be kids!'' strona główna cyklu
Let's be kids!

Rozgadane zwierzaki niosą radość najmłodszym!

Let's be kids!

Rozgadane zwierzaki niosą radość najmłodszym!

Czasy, gdy dziecięce zabawki mogły albo bawić, albo uczyć już dawno odeszły w zapomnienie. Dzisiejszy rynek dostosował się zarówno do rygorystycznych wymogów rodziców, jak i najbardziej wybrednych maluchów. Poznaj Linkimals - zabawki nowej generacji, które pokocha Twoje dziecko!

Jeż, Łoś, Leniwiec i Lama to świetnie zgrana paczka przyjaciół, która zapewni uśmiech na każdej dziecięcej twarzy. Zwierzaki potrafią wzajemnie się rozpoznawać i komunikować, dzięki czemu Twoje dziecko samo włączy się rozmowy! Rodzinka Linkimals nie tylko ucieszy i pobudzi ciekawość każdego malucha, ale też zainspiruje go do wspólnej edukacyjnej zabawy. Gdy zabawki się zsynchronizują zaczynają wspólnie śmiać się, śpiewać, mówić i migotać przeróżnymi kolorami. Jest to pierwsza tego typu linia na rynku – cechuje ją nie tylko interaktywność, ale i wielofunkcyjność, która przypadnie do gustu również rodzicom.


Migocząca Lama

Ta rozśpiewana, Interaktywna Lama z kolorowymi światełkami to nowa jakość zabawy w układanie piramidki. Muzyczne zwierzątko nauczy Twojego brzdąca zręczności i koordynacji ręka-oko, a światełka, krążki i muzyka pobudzą jego zmysły. Układając kolorowe pierścienie, maluch ćwiczy umiejętność samodzielnego myślenia oraz rozwiązywania problemów adekwatnych do jego wieku. Zabawa w układanie i budowanie jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca!

Roztańczony Leniwiec

Tym uroczym zwierzaczkiem zachwyci się każdy maluszek! Jak na leniwca jest niezwykle ruchliwy i roztańczony. Interaktywne zwierzątko mówi, śpiewa, a nawet tańczy. Wystarczy naciśniecie stópek, a wtem rozbrzmiewają wesołe wypowiedzi i pioseneczki o kolorach, literkach, czy liczbach. Na dźwięk piosenek nóżki leniwca same zaczynają tańczyć i wyklaskiwać rytm muzyki. Śmieszne melodie, światełka i kolory zachęcają dziecko do ruchu i zabawy, dzięki czemu ćwiczy swoje zdolności motoryczne i rozwija zmysły.

Muzyczny Łoś

Podobnie, jak jego zabawni przyjaciele, tak i łoś wyposażony jest w wiele fantastycznych funkcji wprowadzających Twoje dziecko w świat liczb, kolorów i wesołych piosenek. Rozświetlony brzuszek zwierzaka uruchamia przyjemne dla ucha dźwięki, co uczy dziecko dostrzegania związków przyczynowo-skutkowych. Natomiast milutkie rogi rozwijają u najmłodszych zmysły wzroku, słuchu i dotyku.


Kolorowy Jeż

Niebieski jeż wyposażony jest w wiele aktywizujących dziecko sensorycznych elementów. W czasie zabawy, najmłodsi mają możliwość obracania i uderzania poszczególnych jego części. Dziecko może dowolnie wciskać podświetlane przyciski, które włączają piosenki i wypowiedzi. Zabawka pomoże Twojemu maluszkowi rozwijać sprawność ruchową oraz koordynację ręka-oko, a sznureczek i kółka uczynią z jeża niezastąpionego kompana podróży!

Linkimals zapraszają do zabawy w zupełnie nowym wydaniu!


Zobacz też:

Ruchowe, integracyjne, w kole – jakie zabawy dla przedszkolaków wybrać?

Najlepsze smoczki, czyli jak zapewnić maluchowi ulgę w płaczu i zdrowy zgryz

Drzemki dzieci w ciągu dnia. Jak długo powinny trwać?


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
62
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
4
14.12.2019
Logopeda
Nie wierzę w to co widzę! Kochani rodzice, zabawki interaktywne nie są dobrym rozwiązaniem dla maluchów. Nie stymulują rozwoju mowy ani nie wpływają korzystnie na koncentacje, uwage, czy kreatywne myślenie. Mam wrażenie, że te zabawki bardziej są przeznaczone rodzicom niż maluchom.
14.12.2019
Basia
Pani ekspertka chyba ominęła kilka ważnych wykładów na studiach. Takie jest moje wrażenie po obejrzeniu tego materiału.
13.12.2019
Ola
Zgadzam się w 100% ! To straszne.... Mowa rozwija się w kontakcie z drugim człowiekiem a nie zabawką. A Pani Ekspertce gratuluję, jeśli 6 miesięcznemu niemowlęciu daje do zabawy takie zabawki.
12.12.2019
Agnieszka
Przykro mi, że w dzisiejszych czasach telewizja (moja ulubiona telewizja śniadaniowa) przekazuje, że grające, mowiace zabawki "stymuluja rozwoj mowy" czy wspomagaja "skupienie dziecka" ... oglądam z przerażeniem jak jedna z mam cieszy się, że jej dziecko rozmawia z zabawką. Polecam rozmowy z dzieckiem, a zamiast "stymulujacych" zabawek książeczki...
Rozwiń wszystkie komentarzy